Технології

Cat® Detect

Виявлення об’єктів допомагає забезпечити безпеку вашого персоналу і обладнання за допомогою технології радіолокаційного і відео спостереження для підвищення обізнаності операторів при запуску двигуна і під час перших секунд руху машини.

reman
ІНФОРМОВАНІСТЬ ВПЛИВАЄ НА БЕЗПЕКУ

Безпека людей, що працюють з важким гірничовидобувним обладнанням, є основним пріоритетом. Функціональний пакет Detect підвищує рівень інформованості операторів робочого середовища навколо пілотованого або віддалено керованого обладнання, в тому числі мобільних машин і стаціонарного обладнання (наприклад, підземної системи розробки довгими вибоями). Широкий вибір функціональних пакетів дозволяє налаштувати систему спеціально для задач конкретного майданчика.

Загальне уявлення про CAT® DETECT

Завантажити

Опис функцій та переваг CAT® DETECT

Завантажити
system
ОГЛЯД
Поліпшення видимості – покращення безпеки

Система огляду наземного обладнання дозволяє оператору знати, що відбувається навколо обладнання, підвищуючи безпеку при проведенні наземних та підземних робіт. Система включає кілька відеокамер, які дозволяють оператору бачити, що відбувається в безпосередній близькості до машин. При проведенні підземних розробок довгими вибоями відеокамери здатні виявляти людей і слідувати за ними, якщо вони переміщуються вздовж даного забою. Вбудовані інтелектуальні функції дають можливість комбінувати зображення і забезпечують безперервний огляд співробітників.

system
ВИЯВЛЕННЯ ОБ’ЄКТІВ
Безпека використання рухомого обладнання на якісно новому рівні

Система Object Detection надає рухомому наземному обладнанню функції радара.

Вона автоматично виявляє інше обладнання і транспортні засоби в межах критичних зон навколо машини і може виділяти конкретні зони огляду, щоб показати оператору розташування потенційно небезпечних зон.

system
БЕЗПЕКА (PROXIMITY AWARENESS)
Дайте свому оператору більше інформації для підвищення його рівня безпеки

Глобальні навігаційні супутникові системи (GNSS) для наземних операцій забезпечують поінформованість операторів про близькість різних об’єктів.

Це дозволяє датчику відображати розташування іншого обладнання та об’єкта поза досяжністю його радарів, а також дозволяє додати інформацію про зони, яких слід уникати для запобігання зіткненню, карти дорожнього руху та інше – що відображається в кабіні оператора.

system
PERSONNEL
Тримайте співробітників у полі зору

Система Personnel дозволяє відстежувати локаційні мітки, які використовуються співробітниками при роботі з обладнанням для розробки довгими забоями.

Система надає відомості про місцезнаходження та особистості обраного співробітника.

Вона може автоматично зупинити роботу при вході сторонніх осіб в зони обмеженого доступу і в той же час дозволяє технічному персоналу виконувати обслуговування робочого обладнання.

ЩО ВИ БАЧИТЕ?
КОМАНДУ, ЯКА ПРАЦЮЄ В УМОВАХ БЕЗПЕКИ ЩОДНЯ.

Ви робите все можливе, щоб убезпечити своїх людей. У нас є інструменти, які допоможуть вам бути більш пильними. Система виявлення наближення Cat® Detect дозволяє вам розмістити камерам на будь-якому обладнанні, старому чи новому, незалежно від виробника. Це допоможе вашим операторам краще бачити, що відбувається навколо їх обладнання.

Ви також можете об’єднати камери і радар в єдину систему виявлення об’єктів, яка буде автоматично попереджати операторів про небезпеку; додати супутникові опції для видачі попередження про небезпечне наближення чи наближення до заборонених зон. Моніторинг ременів безпеки змусить операторів бути завжди пристібнутими, а спеціальні системи в кабіні активуються в разі виявлення втоми або відволікання уваги оператора.

Якщо ви прагнете до більшої прозорості та безпеки роботи, Cat MineStar™ – це саме те, що вам потрібно.

    ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
    НАШІ ФАХІВЦІ ПРОКОНСУЛЬТУЮТЬ ВАС!

    picture