Технології

CAT® MINESTAR™ Health

Всебічний контроль стану, управління технічним обслуговуванням та ремонтними роботами

Виявляючи багато типів потенційних проблем з обладнанням до того, як відбудеться поламка, Health дозволяє звести до мінімуму час простою і скорочення продуктивності. Також він дозволяє контролювати експлуатаційні витрати, спрощуючи управління ремонтом і технічним обслуговуванням й складання їх графіку.

Система Health універсальна, що дозволяє використовувати її практично на всіх пристроях на гірничовидобувному майданчику, включаючи позашляхові самоскиди, колісні навантажувачі, автогрейдери, колісні бульдозери, екскаватори та транспортні засоби для допоміжних робіт, а також обладнання інших виробників.

reman

Брошура з охорони здоров’я

Завантажити
Спрощення планування
та складання графіків

Health дозволяє здійснювати всебічне планування ремонту і технічного обслуговування. Він дозволяє менеджерам відстежувати, яке обладнання потребує обслуговування, складати графіки ремонту і технічного обслуговування, знати, які процедури було проведено і відслідковувати ефективність роботи машини після повернення в експлуатацію.

feature
Виявлення проблем
на майданчику

Health також дозволяє виявити проблеми, пов’язані не тільки з обладнанням, а й з областями на самому майданчику. Функції відстеження GNSS дозволяють системі контролю стану створювати звіти з попередженнями про місця виникнення проблем, пов’язаних зі станом і роботою. Це може допомогти вам виявити точки виникнення проблем (наприклад, неоптимальний стан технологічних доріг), що впливають на стан машини, готовність машини і термін амортизації.

feature

ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ’ЯЗКУ З ВАШИМ ОБЛАДНАННЯМ

Підтримання зв’язку з вашим обладнанням та аналіз отриманих даних є ключовими способами контролю витрат. Cat® MineStar™ Health дозволяє встановити зв’язок з обладнанням будь-якої марки, допомагаючи усунути невеликі проблеми, поки вони не переросли в більші, подовжити термін служби машин й мінімізувати час незапланованих простоїв.

За допомогою Cat Health ви можете відстежувати критично важливі параметри машин, аналізувати тенденції і отримувати сповіщення в режимі реального часу при виникненні проблем для того, щоб:

  • Вжити заходів щодо усунення проблем, перш ніж для їх вирішення буде потрібен капітальний ремонт.
  • Відстежувати, якому обладнанню слід пройти технічне обслуговування.
  • Гарантувати своєчасне виконання технічного обслуговування.
  • Відстежувати роботу одиниці після обслуговування.

Програма Cat Health працює з усіма машинами на вашому об’єкті, незалежно від виробника, і дозволяє обмінюватися даними між системами управління, щоб ви завжди були в курсі того, що відбувається всередині вашого обладнання.

З Cat Health ви отримуєте інструменти й дані, необхідні для прийняття обґрунтованих рішень і оптимізації стратегії технічного обслуговування. Результат? Зниження витрат на технічне обслуговування, передбачувана експлуатаційна готовність, підвищення продуктивності та збільшення прибутку.

    ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
    НАШІ ФАХІВЦІ ПРОКОНСУЛЬТУЮТЬ ВАС!

    picture