Технології

Cat® Command

Автономні рішення для буріння, перевезення, переміщення, розробки довгими вибоями та підземних робіт.

При взаємодії з іншими функціональними пакетами системи Cat® MineStar™ функціональний пакет Command об’єднує технології, необхідні для повністю інтегрованої експлуатації автономних, напівавтономних та віддалено керованих систем для гірничих робіт.

Пакет тісно взаємодіє з усіма видами діяльності, обладнанням і персоналом на майданчику, сприяючи безпечній та ефективній роботі в ще більш складних умовах.

reman

Брошура з системи Command

Завантажити

Різний рівень контролю
з боку оператора

Завдяки випробуваним системам і технологіям, а також суттєвого прогресу в області віддаленого виявлення і управління функціональний пакет Command надає лінійку систем управління обладнанням з різним рівнем контролю з боку оператора.

  • Технологія дистанційного управління потребує участі оператора для виконання більшості функцій обладнання, але без необхідності знаходження оператора в самому обладнанні. Такі системи дозволяють оператору знаходитися в безпечному місці, при необхідності на значній відстані від місця експлуатації обладнання.
  • Напівавтономні системи дозволяють операторам перебувати у віддаленому місці з можливістю автоматизації значної частини робочого циклу, позбавляючи від необхідності ручного виконання деяких найбільш неприємних та складних процесів.
  • Автономні рішення повністю працюють без будь-якого втручання операторів. Машини управляються системою контролю, яка задає загальні параметри місцезнаходження та дій, в той час як інтелектуальні бортові системи “самостійно” визначають, як дістатися до зазначеної робочої точки і як виконати поставлені завдання.

Всі ці рішення підвищують рівень безпеки на майданчиках шляхом часткового переведення операторів на віддалену роботу. Крім того, робота стає потенційно більш ефективною та продуктивною, з меншим ризиком травм або помилок з боку операторів.

Система Command бульдозерними роботами

Система дистанційного керування бульдозерним роботами Command використовується з гусеничними бульдозерами Cat® D10T і D11T. Вона дозволяє управляти машинами з безпечного місця, не наближаючись до небезпечної зони.

feature
Управління
транспортуванням

Управління транспортуванням являє собою принципово нове автономне рішення транспортування.

У цій технології, інтегрованій з системою Cat® MineStar, використовуються складні бортові та зовнішні засоби навігації для забезпечення автономної роботи самоскидів Cat на робочому майданчику, забезпечуючи умови безпечної і продуктивної роботи серед іншого гірничовидобувного обладнання, транспортних засобів та персоналу.

feature
Command для розробки довгими вибоями

Система Command для розробки довгими вибоями представляє провідні засоби автоматизації й засоби дистанційного керування, що дає операторам можливість ефективної роботи з безпечного місця, далеко від поверхні.

feature
Система Command підземного управління

Система Command підземного управління автоматизує функції відкочування і скидання для підземних вантажно-постачальних машин, підвищуючи безпеку оператора і оптимізуючи виробництво.

feature

ЩО ПІДХОДИТЬ САМЕ ВАМ?

Автоматизація гірничого видобутку має суто індивідуальний,
а не універсальний характер.

Гарантуйте безпеку своїх співробітників, ефективність робіт та обладнання. Ми можемо допомогти вам обрати правильний рівень автоматизації для досягнення всіх трьох даних цілей на вашому майданчику, будь то допомога оператору, дистанційне керування, повна автономія або будь-яка комбінація цих методів.

З Cat® Command ви налаштуєте такий рівень автоматизації, який має сенс саме для ваших умов роботи. Ви можете убезпечити своїх операторів, контролюючи все за допомогою системи дистанційного керування. Або автономно управляти тягачами й бурами серед іншого обладнання, транспортних засобів та людей.

Для програми автоматизації Cat MineStar™ знайдеться місце на шахті або кар’єрі будь-якого типу і розміру, а ми готові допомогти вам із цим.

    ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
    НАШІ ФАХІВЦІ ПРОКОНСУЛЬТУЮТЬ ВАС!

    picture