Про компанію

Може підвести погода. Наша техніка – ніколи!

Купуючи сучасне надійне обладнання кожен замовник бажає отримати максимальний ефект від вкладених коштів, а це означає, що нова техніка має справно працювати протягом багатьох років. Особливо важливою є висока технічна готовність машин в найбільш критичні моменти, коли кожен незапланований простий, не тільки спричинить нові фінансові витрати, а може і поставити під загрозу реалізацію всього проекту.

Компанія Caterpillar від самого початку проектує свої машини таким чином, щоб вони витримували тривалу експлуатацію в найбільш суворих умовах роботи. Наші фахівці розробляють нові посилені конструкції, застосовують високоміцні матеріали і впроваджують технічні рішення, спрямовані на підвищення витривалості та надійності двигунів і механізмів.


В результаті, техніка Cat здатна ефективно працювати в будь-яких умовах. Будь то суворі арктичні морози і вічна мерзлота або спекотні степи і пустелі, непрохідні болота джунглів або неприступні гірські схили - обладнання Caterpillar впорається з поставленим перед ним завданням.

Окремої уваги заслуговує висока надійність енергетичного обладнання Cat, яке на сьогоднішній день цілодобово забезпечує безперебійне енергопостачання різних об'єктів в широкому спектрі сфер діяльності та на практиці підтверджує можливість безперебійної роботи при найінтенсивніших умовах експлуатації. Встановлювані на суднах далекого плавання, двигуни Cat з успіхом справляються з безперервними навантаженнями протягом багатьох місяців плавання.

Компанія Caterpillar дає гарантію, що при виконанні своєчасного обслуговування і додержання правил експлуатації машин, вам не доведеться побоюватися непередбачених відмов обладнання, а значить - у вашій роботі не буде простоїв.

Ознайомитися з умовами надання послуг з обслуговування техніки Caterpillar ви можете в розділі "Сервіс та ремонт спецтехніки".

до всіх новин

інші Новини

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше

30.12.2022

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
дізнатись більше

24.12.2022

Вітаємо з Різдвом Христовим!
дізнатись більше
перейти до всіх новин