Про компанію

Підвищення ефективності з модернізованим двигуном Cat® C13B

Підвищення ефективності з модернізованим двигуном Cat® C13B

За основу для двигуна Cat® C13B була взята надійна модель, яка пропрацювала 109 млн годин у відповідних експлуатаційних умовах, але механізм базової версії був модернізований з метою підвищення вигоди для споживача та часу безперебійного функціонування, економії простору в моторному секторі та зниження витрат на установку. Об'єм двигуна становить 12,5 л, має запатентовану систему очищення відпрацьованих газів без рециркуляції, що гарантує відповідність нормативам Stage V EC і Tier 4 Final Агентства з охорони навколишнього середовища США на викиди токсичних компонентів. Показники потужності двигуна коливаються від 340 кВт до 430 кВт, а піковий крутний момент може досягати 2534 Нм.

Модернізований двигун гарантує пікову потужність в величезному діапазоні швидкостей, завдяки чому можливо оптимізувати продуктивність машини у відповідності до запитів з експлуатації. Крім того, двигун має великий запас крутного моменту, завдяки чому він здатний брати на себе серйозні навантаження.

«Двигун С13 В включає в себе функції перевіреної основної моделі та величезний досвід компанії у всіх промислових сферах. Він уособлює нашу довгу прихильність до збільшення продуктивності, полегшення установки і зниження експлуатаційних витрат на двигуни», – говорить Джефф Мур, менеджер з продукції напрямку розробки та створення двигунів обсягом 7,2 - 18 л.

У модернізованій системі очищення відпрацьованих газів використовується каталітичний нейтралізатор для дизельних двигунів, а також дизельний фільтр сажі та високопродуктивний виборчий каталітичний нейтралізатор, що усуває потребу в рециркуляції відпрацьованих газів. Механізм двигуна, запатентований компанією Caterpillar, являє собою систему, яка на 63% легше й на 65% компактніше існуючих аналогів. Модернізовані сенсори NOX на 50% знижують кількість інтерфейсних кріплень, за рахунок чого вдається оптимізувати корпуси складових і вимоги до інтеграції. Процедура регенерації відпрацьованих газів зрозуміла оператору та ніяк не впливає на продуктивність техніки й час безперебійного функціонування.

Концепцію С13 B можна змінювати за допомогою різних функцій, що встановлюються на виробництві. Це дозволяє фахівцям застосувати різні інтерфейси силової передачі, електричної техніки з обертовими частками тощо. Систему очищення та радіатори монтують на двигун С13 В на виробництві, що знижує витрати на конструкторські роботи, отримання дозволів та установку. Система індивідуального виробництва, яка застосовується на виробництві в Сегін, штат Техас, дає можливість впровадження цих функцій при збереженні високої якості збірки.

Двигун Cat® C13 B ідеально підходить для будівельних маніпуляцій в складних експлуатаційних умовах з напрацюванням понад 10 000 годин. Він підвищить продуктивність техніки й мінімізує витрати на експлуатацію та обслуговування. Високопродуктивний нейтралізатор SCR і відсутність системи рециркуляції відпрацьованих газів мінімізують паливні витрати на 6%, але ніяк не впливають на загальну витрату експлуатаційних рідин. Опції, вмонтовані на виробництві, наприклад, паливні фільтри й покажчики рідини з правої та лівої частини обладнання, значно полегшують обслуговування. Збільшені інтервали обслуговування призводять до мінімізації витрат: інтервали стандартного типу складають 500 мотогодин в нормальних експлуатаційних умовах. Для дизельного фільтру сажі до 5000 мотогодин.

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин