Вражаюча поставка Cat 6060 на Єристівський ГЗК
05.07.2012
На заході був присутній посол США в Україні Джон Теффт. Цей візит був організований на знак визнання значного партнерства Ferrexpo, Цеппелін Україна, Caterpillar Global Mining та Експортно-імпортного банку США (кредитно-фінансова агенція США).
Компанія Ferrexpo співпрацює з компанією Цеппелін Україна вже 10 років, почавши з поставки першого фронтального ковшового навантажувача CAT 988F для використання на ПГЗК в 2002 році. Завдяки безперервним капіталовкладенням сьогодні парк техніки, яка використовується на обох родовищах, налічує 125 одиниць, загальною вартістю понад 200 млн. доларів США.
На сьогодні компанія Ferrexpo вже ввела в експлуатацію новий екскаватор CAT 6060 - перший і найбільший у своєму роді з поставляються в Україну, і найбільший гідравлічний екскаватор з прямою лопатою, який буде експлуатуватися на обох родовищах Ferrexpo.
Виняткова вантажопідйомність в поєднанні з перевіреною інженерією зробила CAT 6060 головним чинником прибутковості в багатьох шахтах і кар'єрах по всьому світу. Ця модель володіє новими системами гідравліки з більш високим гідравлічним потоком масла.