Ще більше можливостей для Вас з програмою CAT 360° Комплексні рішення!

19.03.2018Компанія Цеппелін Україна представляє новий пакет послуг CAT 360° Комплексні рішення. У спеціальну пропозицію входить фінансування покупки, розширена гарантія та сервісне обслуговування техніки.

Придбайте будівельну техніку (екскаватор, навантажувач, бульдозер, грейдер) до 30.06.2018 р., та ми надамо вам пакет комплексних рішень, в числі яких:

I. ДОГОВІР СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Це відсутність турбот і витрат щодо видаткових матеріалів та обслуговування вашої техніки на 36 місяців або 5000 мтг. А в рамках пропозиції діє спеціальна знижка 20%, і унікальна можливість оформити фінансування на сервісне обслуговування разом з технікою.

II. ЗВІТИ ПО ВСЬОМУ МАШИННОМУ ПАРКУ

Ви зможете відстежувати рух своїх машин та дії операторів, щоб приймати правильні рішення, засновані на фактах. Віддалений моніторинг Product Link™, аналізи проб масла і візуальні інспекції - надійний захист ваших інвестицій в обладнання.

III. РОЗШИРЕНА ГАРАНТІЯ

Рішення, спеціально розроблене для нових машин Cat, забезпечить вам мінімально можливі ремонтні витрати. Для тривалої роботи: 36 місяців або 5000 мтг.*

IV. ФІНАНСУВАННЯ ВАРТОСТІ МАШИНИ І ПОДОВЖЕНОЇ ГАРАНТІЇ

4,26%* ПРИ РОЗСТРОЧЦІ НА 12 МІСЯЦІВ: Авансовий платіж 50%, термін лізингу 1 рік, аннуїтетні платежі, страхування в подарунок.

*Можливе збільшення терміну і напрацювання (за додаткову оплату).

Вигоди пакету послуг CAT 360° Комплексні рішення:

  • розширена гарантія на всі агрегати
  • фіксація вартості в гривні на весь період угоди
  • фінансування - лізинг від Caterpillar Financial
  • відсутність необхідності відстежувати напрацювання техніки
  • відсутність необхідності утримання великого штату механіків
  • відсутність необхідності замовляти запчастини, зберігати їх на складі
  • зниження ризику простою техніки

МАШИНИ, ЯКІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ У АКЦІЇ:

Грейдер Навантажувачі фронтальні Бульдозери Екскаватори гусеничні Екскаватори колісні
120M AWD 950GC, 962L, 966L D6R2, D7R 320D2GC, 320D2L, 326D2L, 330D2L, 336D2L, 349D2L M317D2, M320D2** Дана пропозиція не є стимулюючою лотереєю, офертою або публічною офертою і носить виключно рекламно-інформаційний характер. Про всі подробиці спеціальної пропозиції, в тому числі інформацію щодо областей застосування, характеристикам і цін товарів, що беруть участь в акції, дізнавайтеся у представників компанії у Вашому регіоні. Кількість і асортимент товару, який бере участь в акції, обмежені. У виняткових випадках ТОВ "Цеппелін Україна" залишає за собою право скасувати дію даної акції або змінити її умови в односторонньому порядку.