Соціальна відповідальність

Соціальна відповідальність для «Цеппелін Україна» - це активна участь у соціальному та економічному розвитку України, наша компанія усвідомлює свою соціальну відповідальність і прагне брати участь у реалізації різних благодійних проектів.

Навчальна діяльність

Компанія Цеппелін Україна спільно з Національним транспортним університетом України успішно реалізує унікальну програму співпраці: студенти НТУ на практиці освоюють сучасну техніку і технології Cat.

Згідно програми, викладацький склад НТУ разом з провідними інженерно-технічними спеціалістами Цеппелін Україна, проводять ознайомлення студентів з моделями техніки Cat® і їх компонентами, організовуючи тим самим більш насичений і цікавий навчальний процес.

  

Студенти ВНЗ мають можливість проходити теоретичну і практичну підготовку на базі компанії Цеппелін Україна. Молоді фахівці вивчають будову сучасних агрегатів, принципи роботи сервісного обслуговування і ремонту техніки, знайомляться з передовими технологіями, які використовуються для досягнення максимальної ефективності використання техніки. Майбутні випускники в перспективі зможуть готувати дипломні роботи з цієї тематики.

Цеппелін Україна і Національний транспортний університет вважають, що випускники, які пройшли таку практику, стануть затребуваними фахівцями на ринку праці. Також, таке навчання позитивно вплине на ефективність експлуатації техніки Cat в реальному виробництві.

Подяка компанії Цеппелін Україна від Національного транспортного університету (pdf, 104.1 Kb)


Спонсорська допомога

Ми раді повідомити, що 2012 року компанія Цеппелін Україна стала спонсором дитячого спортивного клубу з таеквон-до - «КАТРАН» (http://katranclub.org.ua/). Клуб займається некомерційною фізкультурно-спортивної та оздоровчої діяльністю під керівництвом Національної Федерації Таеквон-до України.

У клубі займаються діти дошкільного, молодшого та середнього шкільного віку.

      

Збірна дитячого клубу бере участь в національних та міжнародних змаганнях, так лише за останні два місяці учасникам вдалося поборотися за першість на змаганнях в Іллічівську і в Мінську.

  

  

Благодійна діяльність

Кожна дитина знає, що в День Святого Миколая Чудотворця, 19 грудня, він знайде маленький подарунок під своєю подушкою. Чекають подарунків і діти, які позбавлені батьківської турботи.
Співробітники компанії «Цеппелін Україна» створили святковий настрій малюкам з Кременчуцького обласного дитячого будинку.

Щоб діти з дитячого будинку в Кременчуці, позбавлені батьківського тепла, могли відчути любов і турботу, співробітники Цеппелін Україна підтримали ідею збору іграшок та книг для малюків. Віктор Рядненко, директор Комсомольського філії компанії, від імені всіх співробітників вручив подарунки вихованцям дитячого будинку, найстаршому з яких 6 років.

Дякуємо всім, хто допоміг зробити свято для дітей.