Minestar Terrain


Масштабована і конфігуруєма система Terrain пропонує управління наступного покоління і рекомендації для буріння, драглайна, профілювання та операцій завантаження.

Завдяки потужним інструментам, що полегшує процеси планування буріння, проведення вибухових робіт, контролю руди, планування майданчика і багато інших, функціональний пакет Terrain забезпечує більш своєчасне, ефективне, засноване на фактах управління всіма роботами з буріння, екскавації, планування грунту і навантаженні.
Брошюра по системе Terrain (На русском)

Що знаходиться всередині кабіни дисплей з інформацією про планування грунту і бурових робіт відображає точне місце розташування машини в робочій зоні, а також огляд завершених і запланованих робіт. Дисплей також акцентує заборонені зони та іншу інформацію, підвищуючи рівень безпеки робіт та ефективності обладнання. Крім того, функціональний пакет Terrain надає доступ до великого обсягу керуючої інформації через єдину інтегровану систему офісного програмного забезпечення.

Дізнайтеся про те, як система Cat MineStar System може підвищити рівень безпеки, ефективності та продуктивності вашої діяльності, на сайті www.catminestarsystem.com.Terrain для буріння 
Система Terrain використовує високоточну систему позиціонування GNSS для виконання схеми буріння. При цьому існує можливість дистанційного моніторингу бурових робіт.
» Узнайте більше


Система Terrain для драглайнів
Система Terrain для драглайнів використовує систему позиціонування GNSS і вбудовані засоби моніторингу для забезпечення переміщення матеріалу в правильне місце розташування з першого разу. » Узнайте більше


Система Terrain при навантажувальних роботах
При виконанні вантажних робіт універсальна система Terrain максимізує ефективність роботи машини.
» Узнайте більше
Система Terrain при профіліюванні 
При виконанні профілювання універсальна система Terrain максимізує ефективність роботи машини.
» Узнайте більше