Комплексні рішення по управлінню обладнанням


 

Комплексне рішення по управлінню обладнанням EMSolutions

На сьогоднішній день в будівництві необхідно виконувати більше роботи за менший час і з меншими витратами, щоб залишатися конкурентоспроможним. У той же час будівельна техніка стала більш складною. Однією перевірки систем машини шляхом масляного щупа і обходу вже недостатньо. 

Дізнайтеся, як технології управління обладнанням Cat можуть допомогти вам у контролі витрат на будівництво, підвищенні експлуатаційної ефективності, управлінні персоналом і зниженні ризиків.

Детальніше про системуСистема моніторингу Product Link

Cat Product Link є спеціально розробленою фірмами «Caterpillar» і «Trimble» інформаційною системою для віддаленого моніторингу сучасного обладнання, яка забезпечує швидкий доступ до інформації про точне місцезнаходження машини, про її роботу і дані стосовно її справності. Купівля та монтаж цієї системи дає можливість значно вплинути на роботу, особливо на її ефективність, а також на операційні витрати. Зручна і легка у використанні, доступна також російською мовою. Допомагає діагностувати і знаходити несправності, контролювати паливо та інші характеристики техніки та обладнання.

Детальніше про систему

 

Аналіз відпрацьованих масел (SOS)

SOS - це плановий відбір проб через рівні проміжки часу, що дозволяє заздалегідь виявити потенційні проблеми, тим самим знижуючи витрати замовника, пов'язані з ремонтом і простоєм техніки. Навчившись довіряти даним аналізу, Ви можете заощадити Ваші кошти, відстежуючи і перехоплюючи проблеми, перш ніж вони призведуть до катастрофічної поломки. За допомогою SOS незаплановані простої стануть частиною минулого, навіть при збільшенні інтервалу заміни масла.

Детальніше про систему