Комплексне рішення по управлінню обладнанням EMSolutions

Управління обладнанням. Це важливо.На сьогоднішній день у будівництві необхідно виконувати більше роботи за менший час і з меншими витратами, щоб залишатися конкурентоспроможним. У той же час будівельна техніка стала більш складною. Однієї перевірки систем машини за допомогою перевірки рівнів експлуатаційних рідин і зовнішнього огляду вже недостатньо. 

Необхідні достовірні факти про стан обладнання. І не один. Про те, як працюють ваші машини. І наскільки ефективно виконується робота в цілому. 

На щастя, технологічні пристосування, вбудовані в обладнання Cat®, можуть своєчасно надати необхідну інформацію. Завдяки даним, що надходять від машин, і простим у використанні аналітичним засобам, отриманим від дилерів Zeppelin, у вас з'явиться можливість приймати зважені та своєчасні рішення з управління обладнанням, які сприятимуть контролю витрат, підвищенню експлуатаційної ефективності, управлінню персоналом і зниженню ризиків.
Дізнайтеся, як ZEPPELIN може допомогти Вам ефективно управляти обладнанням

Комплексні рішення по управлінню обладнанням CAT EMSOLUTIONS

Усі компанії різні. Це факт. Рівень і тип підтримки, які вам можуть знадобитися від Zeppelin, також залежать від різних факторів, таких як розмір, вид діяльності компанії, географічне розташування об'єкта та багато іншого. 

Але єдиної метою завжди залишається підтримка мінімальних витрат при досягненні максимальної продуктивності. Як цього досягти? Ключ до успіху - комплексні рішення з управління обладнанням EMSolutions (Caterpillar Equipment Management Solutions), запропоновані Zeppelin своїм клієнтам. 


EMSolutions складається з 5 рівнів, починаючи з базового оснащення техніки системою віддаленого моніторингу обладнання і закінчуючи повним управлінням та обслуговуванням вашого парку техніки професійною командою співробітників Zeppelin. Вибираючи один з п'яти рівнів сервісу, ви отримуєте необхідну вам підтримку, не оплачуючи непотрібні вам послуги.

Виберіть необхідний рівень підтримки і переконайтеся в ефективності прийнятого рішення!

Рівень 1: ДОСТУП забезпечує вам підключення до Cat Product Link™ и VisionLink® задля того, аби ви знали, де знаходиться ваше обладнання, та чим воно займається.

Рівень 2: ІНФОРМУВАННЯ додає функцію щомісячної звітності по парку у порівнянні з іншими парками вашого регіону.

Рівень 3: ПОРАДА надає вам експертні рекомендації радника з моніторингу стану обладнання ZEPPELIN.

Рівень 4: ПІДТРИМКА знімає з вас частину навантаження, пов'язаного з виконанням профілактичного техобслуговування.

Рівень 5: УПРАВЛІННЯ дозволяє вам зосередитися на своєму бізнесі, в той час як ZEPPELIN буде займатися управлінням вашим парком устаткування.