Reman*

ПРОДУКЦІЯ, ЩО ЗАСЛУГОВУЄ НА ВАШУ ДОВІРУ

Вдихнути нове життя в запчастину, що потребує ремонту - завдання не з легких, але, безсумнівно, цікавих для професіоналів підрозділу Cat® Reman заводу Caterpillar®, що ось уже понад сорок років спеціалізуються на відновленні оригінальних використаних компонентів, вузлів і агрегатів Cat®.

Застосування високотехнологічних передових методів відновлення, жорсткі правила відбракування, неперевершений контроль якості дозволяють перетворити вживаний компонент в новий, до того ж, з присвоєнням унікального серійного номера, з урахуванням модернізованих конструктивних особливостей, з наданням гарантії, як на новий компонент.

Будь то двигун або маховик, турбокомпресор або головка блоку циліндрів (ГБЦ), колінчастий вал або масляний охолоджувач - кожен компонент проходить відповідні випробування, в процесі яких визначаються його експлуатаційно-технічні характеристики і гарантується їх збіг з новим компонентом Cat®.

До списку відновлюваних компонентів входять паливні насоси, форсунки, генератори, стартери, водяні і масляні насоси, масляні радіатори, вузли та компоненти трансмісії, гідравлічних систем, електронні компоненти - всього понад 7 тисяч каталожних номерів, а також унікальні компоненти Cat® Reman, яким немає аналогів серед нових, і деталі яких вже зняті з виробництва:

  • CYLINDER PACK - комплект циліндропоршневої групи в зборі;

  • SHORT BLOCK - блок циліндра в зборі з шатунно-поршневою групою;

  • LONG BLOCK - блок циліндрів з ГБЦ в зборі. Також до складу входять распредвал, газорозподільний механізм і передня структура.Иллюстрация

Звертаємо вашу увагу, що критерії оцінки компонентів, що повертаються заздалегідь відомі, і ви ще до придбання компонента Cat® Reman можете визначити, чи підходить використаний компонент для обліку компенсації чи ні.

Критерії відшкодування вартості для різних деталей відрізняються. Також передбачено часткове відшкодування вартості для деяких видів продукції Cat® Reman, і можливі випадки, коли компенсація не здійснюється, наприклад, коли використана деталь не є оригінальною запасною частиною Cat® або має невідповідний каталожний номер, коли є сліди ремонту, виконаного не у офіційного дилера або пошкодження, викликані неправильним поводженням, якщо вузол, що здається розібраний або відсутні складові його компоненти.

Потрібної деталі немає в наявності?

Щоб ви не чекали надходження на склад деталі Cat® Reman, ми продамо Вам нову деталь за ціною Cat® Reman і викупимо Вашу використану деталь Cat®.CAT® REMAN. НА БЛАГО КЛІЄНТІВ. НА БЛАГО БІЗНЕСА. НА БЛАГО НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Соціально-економічна спрямованість Cat® Reman полягає не тільки в зниженні витрат на ремонт техніки, але і в заощадженні більшої частини енергії і скорочення кількості сировини, вже витрачених на первісне виробництво, а також в значному зменшенні кількості відходів за рахунок повторного використання оригінальних деталей. Багаторазове використання матеріалів з невідновлюваних джерел - істотний внесок в сталий розвиток.

Купуючи деталь Cat® Reman, ви не тільки отримуєте найвищу якість Cat, але і дбаєте про навколишнє середовище і, звичайно, маєте можливість істотно скоротити свої витрати на ремонт.


Відновлені двигуни Cat® і компоненти

Відновлені двигуни для будівельної техніки

Продукція Cat® Reman для двигунів

Продукція Cat® Reman для машин з переміщення грунту

Компоненти Cat® Reman для гірничодобувної промисловості