Зворотній викуп техніки

Як працює схема Трейд-ін?


Послуга обміну техніки CAT на нову дозволяє кожні три-чотири роки оновлювати парк техніки, закуповуючи нове, більш досконале обладнання з поліпшеними характеристиками. Крім того, саме на цьому етапі співвідношення залишкової вартості, вартості викупу і витрат на технічне обслуговування є оптимальним.

Як показує досвід, цей «оптимум» знаходиться між третім і четвертим роком експлуатації, до цього моменту техніка вільна від обтяжень, знаходиться на балансі власника (якщо купувалася в лізинг). Викупна вартість у цей період висока, тому після відновлювальних робіт у машини достатньо ресурсу щоб бути затребуваною на вторинному ринку.

В ногу з часом


Раз на три-чотири роки відбувається оновлення модельного ряду техніки CAT, кожна наступна модифікація має поліпшені характеристики, як то витрата палива, продуктивність, враховується досвід експлуатації попередніх версій з внесенням відповідних змін у конструкцію моделі. Таким чином, своєчасно оновлюючи парк техніки CAT, ви не тільки отримуєте нову техніку з гарантією виробника 1 рік без обмеження напрацювання, але і більш продуктивну машину.

Це просто


Оцінка техніки проводиться в два етапи.

Перший - попередній - на підставі даних про рік випуску, напрацювання, технічномий стан, при необхідності здійнюється візуальний огляд нашим фахівцем (виїзд безкоштовний).

Другий - остаточний - проводиться безпосередньо перед викупом техніки, за результатами діагностики (якщо це необхідно).

Скориставшись послугою Trade in, ви не витрачаєте час і гроші на організацію продажу, підготовку до неї і т.д. Крім того, стару техніку ми забираємо одночасно з передачею нової, таким чином, простої виключені.