Про компанію

Остерігайтесь контрафактної продукції

Остерігайтесь контрафактної продукції

Надійність та довговічність – ці якості відрізняють не тільки обладнання Cat®, але й оригінальні запасні частини, що створюються на тих самих заводах, проходять ті ж самі тести контролю якості, що й техніка виробництва Caterpillar®. Оригінальні запчастини набагато рідше виходять з ладу, ніж їх аналоги та підробки, що значно збільшує продуктивність обладнання та знижує експлуатаційні витрати. Таким чином, висока якість оригінальних запчастин повністю виправдовує себе у довгостроковій перспективі.

У цій статті ми поговоримо про мастило. Всім відомо, що цей компонент присутній у вузлах та агрегатах техніки, виконуючи ряд таких функцій, як:

  • захист систем машини від перегріву;
  • захист систем машини від зносу;
  • захист систем машини від корозії;
  • зменшення тертя;
  • видалення продуктів зносу з пар тертя;
  • видалення продуктів згоряння палива ДВС.

Також всі знають, що мастило час від часу потрібно змінювати. Але навіщо? Здавалося б, якщо воно є в системі, отже, все гаразд. Насправді мастило виконує ряд важливих функцій завдяки своїм особливим якостям, які з часом погіршуються. Ось чому потрібно періодично міняти мастило.

Машинобудівний гігант Caterpillar небезпідставно вважає мастило життєво важливим компонентом, який повинен відповідати тим же стандартам якості, що й будь-яке інше обладнання, вироблене компанією. Лінійка мастил Cat досить широка і оновлюється в міру зміни конструкції машин та двигунів.

Мастила є популярними витратними матеріалами, які розробляються, виробляються та тестуються під суворим контролем фахівців Caterpillar. Технічні рідини проходять безліч різних випробувань, польових і лабораторних, що є як стандартними для всієї галузі, так і спеціально розробленими для перевірки ефективності мастила в робочих режимах, при впливі цілого спектра факторів.

Завдяки цьому дилери та клієнти впевнені у високій якості технічних рідин. Так, мастила Cat надійно захищають різні вузли і системи та забезпечують машинам чи двигунам ті високі експлуатаційні характеристики та тривалий термін служби, на які вони розраховані.

Ось, як виглядають стандартні ємності для мастил Cat:

Стандартні ємності для мастил Cat – Приклад 1
Стандартні ємності для мастил Cat – Приклад 2

Майте на увазі, що зовнішній вигляд оригінальних ємностей для мастил виробництва Caterpillar має свої особливості:

  • Бочка 208 л пофарбована у фірмові кольори Caterpillar.
  • Захисні ковпачки на кришках мають оригінальний жовтий колір.
  • Кожна бочка має власний ідентифікаційний номер партії.
Справжня бочка Cat має оригінальний чорний матовий колір.
Колір оригінальної діжки з мастилом
Підробка має глянцеву чорну поверхню з "хмарами на небі".
Колір підробної діжки з мастилом
Захисні ковпачки на кришках мають оригінальний жовтий колір Caterpillar та опуклу поверхню. Ковпачки встановлені на автоматизованій лінії.
Ковпачок оригінальної діжки з мастилом
Неоригінальний жовтий колір, увігнута поверхня. Ковпачки встановлені "кустарним" методом.
Ковпачок підробної діжки з мастилом
На кожну діжку нанесено номер партії на автоматизованій лінії.
Номер партії на оригінальній діжці
Приклад оригінальних фільтрів
image
image
image

Сподіваємося, ми дали Вам вичерпну інформацію про те, як уникнути контрафактної продукції. Головне пам'ятати, що оригінальні запасні частини – це гарантована якість від виробника та запорука повноцінної та безпечної роботи Вашої техніки.

Ну а для 100% впевненості купуйте оригінальні фільтри та мастила Cat у компанії «Цеппелін Україна», офіційного дилера Caterpillar®.

до всіх статей