Про компанію

10 інновацій від Caterpillar, які змінили світ

10 інновацій від Caterpillar, які змінили світ

Історія Caterpillar нараховує десятки років і сотні моделей техніки. За весь цей час інженери, що працюють в компанії, запропонували тисячі технологічних рішень для поліпшення аграрної, будівельної та гірничодобувної галузі. Але є серед них ті інновації, завдяки яким промисловість, яку ми знаємо сьогодні, стала саме такою.

1. Паровий гусеничний трактор

Бенджамін Холт, засновник компанії Caterpillar, вперше випробував прототип парового гусеничного трактора в 1904 році. Його мета - полегшити посівну в м'якій, болотистій землі Каліфорнії, де коні та інші тягачі часто застрявали. Чи варто говорити про те, наскільки підвищилася продуктивність фермерських господарств?

2. Автогрейдер

У 1931 році компанія Caterpillar випустила перший справжній галузевий автогрейдер. Хто не любить гладку дорогу?

3. D9900

У 1931 році D9900, перший двигун компанії Caterpillar, вийшов у серійне виробництво. Це була перша в світі серія дизелів.

4. Ходова з "низьким тиском на грунт"

У 1955 році компанія Caterpillar представила спеціальну модифікацію під назвою "низький тиск на грунт" (LGP), що дозволило техніці працювати в екстремальних погодних умовах і досліджувати поверхню Антарктиди.

5. Підвищені зірочки

Одне з відмінних технічних новацій компанії Caterpillar - підняті провідні колеса - розроблено в 1977 році. Таке рішення дозволяє машинам працювати старанніше і довше, забезпечуючи більш гладку поїздку. Сьогодні це один із стандартів для середніх і великих гусеничних тракторів компанії Cat®.

6. Диференціальна система управління поворотом

Раніше гусеничні трактори могли витрачати до 50% свого робочого часу на розворот. Диференціальна система рульового управління Cat®, розроблена в 1980-х роках, дозволяє машинам розгортатися "на п'ятачку" без втрати продуктивності. Завдяки цьому клієнти встигають зробити більше за менший проміжок часу.

7. Cat® D7E

Cat® D7E з технологією електроприводу, випущений в 2009 році, працює ефективніше при меншій витраті палива. З моменту появи техніки клієнти заощадили понад 12,2 млн. літрів (3,2 млн. галонів) дизельного палива в порівнянні з попередньою моделлю. Тепер електропривод є само собою зрозумілою частиною кожної одиниці спецтехніки.

8. Технологія ACERT ™

За рахунок двигунів Cat® з технологією Аcert, випущених в 2001 році, різко скоротилася кількість шкідливих викидів, забруднюючих речовин і відходів.

9. Tier 4 Final Solution

Технологія Tier 4 Final Solution скоротила кількість шкідливих викидів ще на 90%.

10. Cat® 336E H

Cat® 336E H став першою машиною, що використовує гібридну гідравлічну технологію, яку впровадили в гусеничну ходову. За рахунок інновацій енергія використовується повторно, здійснюється економія палива і оптимізується продуктивність.

Дізнавайтеся про новини та цікаві факти світу спецтехніки CAT® разом з Цеппелін Україна.

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин