Про компанію

10 кроків Caterpillar, що змінили світ

Спадок інновацій

Компанія Caterpillar була заснована завдяки двом новаторам в сільськогосподарській галузі: Деніелу Бесту і Бенджаміну Холту. Об'єднавши свої зусилля і створивши Caterpillar, вони стали першими у сфері виробництва гусеничних тракторів з дизельним двигуном і, по суті, заклали фундамент всієї індустрії, яку ми маємо сьогодні. Працівники Caterpillar протягом всієї історії компанії слідували по стопах засновників і реалізовували свою пристрасть в інновації, які не тільки стали цінними для клієнтів, а й змінили світ на краще.


1. Гусеничний трактор з паровим двигуном

Перший прототип трактора з гусеничної ходовою частиною, що працює на енергії пари, був успішно випробуваний Бенжаміном Холтом в 1904 році. Що ж отримав світ? Можливість простіше, швидше і ефективніше вирощувати культури навіть у кам'янистому грунті.


2. Перший автогрейдер

У 1931 році компанія Caterpillar випускає справжній автогрейдер Auto Patrol, який стає першим у галузі. Кому не подобаються рівні дороги?


3. D9900

D9900 – перший дизельний двигун розроблений Caterpillar. З'явився в 1931 році та прославився як перший у світі дизельний двигун масового виробництва. Генрі Форд, подвиньтесь!


4. Ходова частина LGP

У 1955 році Caterpillar представили нову модифікацію ходової частини зі зниженим тиском на грунт LGP (Low Ground Pressure). Це дозволило машинам СAT працювати в найбільш екстремальних умовах і підкорити Антарктиду. Одягайтеся тепліше!


5. Ходова частина з піднятими зірочками

Розроблена в 1977 році ходова частина з піднятими зірочками стала одним зі знакових технічних досягнень, яке дозволило машинам працювати довше, а операторам подарувало приємну плавність руху. Сьогодні це стандарт для середніх і великих гусеничних тракторів Cat. Хто сказав, що ви не можете мати це все?


6. Диференціальна система рульового управління

На маневрування гусеничний трактор може витрачати до 50% робочого часу. Завдяки новій диференціальній системі рульового управління CAT, виконання поворотів стало легкою справою. Зробити більше за менший час - природне бажання!


7. Cat D7E

Бульдозер Cat D7E з інноваційною дизель-електричною трансмісією, випущений в 2009 році, дозволив значно скоротити споживання палива. За оцінками Caterpillar, власники нового D7E в порівнянні з власниками попередньої моделі в сумі заощадили близько 12200000. Літрів палива. Привіт «зеленим»!


8. Технологія ACERT

Двигуни CAT з революційною технологією ACERT, відкритою в 2001 році, різко скоротили вміст шкідливих речовин у вихлопних газах, зберігши при цьому високу продуктивність, ефективність і довговічність. Ви не проти чистого світу?


9. Tier 4 Final Solution

Tier 4 Final Solution від Caterpillar забезпечить скорочення викидів на 90% протягом 20-ти річного періоду. Вдихайте чисте повітря на повні груди!


10. Cat 336E H

Представлений в 2012 році екскаватор Cat 336E H став першою машиною, що використовує інноваційну гібридну гідравлічну систему. Повторне використання енергії та скорочення споживання палива - ось результат впровадження гібридних технологій. І ми не збираємося на цьому зупинятися!

Познайомиться з новими моделями техніки і технологічними рішеннями Caterpillar ви можете в розділі "Спецтехніка"

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

28.04.2022

Цеппелін Україна продовжує здійснювати сервісне обслуговування техніки Cat®
дізнатись більше
перейти до всіх новин