Про компанію

30 років успішного виробництва екскаваторів-навантажувачів від Caterpillar

30 років успішного виробництва екскаваторів-навантажувачів від Caterpillar

Сьогодні будь-яке масштабне будівництво складно уявити без землерийних і навантажувальних машин. Сучасні екскаватори-навантажувачі здатні виконувати різні серії робіт: від виїмки грунту і риття траншей до ландшафтних робіт. Тому винахід подібних машин можна сміливо назвати «дивом техніки XX століття».

До створення таких «чудес» у 1985 році приєдналася компанія Caterpillar, випустивши перший екскаватор-навантажувач моделі 416. І ось уже напротязі 30 років Caterpillar успішно виробляє на ринок екскаватори-навантажувачі. В цілому за цей час компанією було випущено більше 300 тисяч машин, які зараз успішно функціонують по всьому світу. Постійні інженерні розробки і удосконалення посприяли релізу 7 серій екскаваторів-навантажувачів.


Серія А:

Саме з випуску першої моделі 416 починається історія як серії А, так і екскаваторів-навантажувачів від компанії Caterpillar у цілому. Виробництво було засновано на території Великобританії, на заводі в місті Десфорд. Перші моделі оснащувалися поршневим насосом і регульованою в залежності від навантаження гідравлічною системою. Завдяки легкому управлінню, економічності у витраті палива і максимальному скороченню часу простою серія швидко стала популярною, і в 1988 році була випущена серія II як вдосконалена лінійка моделей серії А.

Серія B:

У 1989 році представлено нову модель екскаватора-навантажувача 446, що стала основою для розробки В серії. Сам же старт випуску анонсований у 1992 році. Конструктивною особливістю серії стало впровадження зігнутої екскаваторної стріли, завдяки чому з'явилася можливість здійснювати завантаження через перешкоди. Нова конструкція стріли і вузька рукоять забезпечують гарний огляд при виконанні робіт. Міцність, потужність, ефективність завантаження і глибина копання, що перевищує 5 м, зробили моделі серії В зручними для риття траншей.

Серія С:

У 1996 році успішні інженерні рішення, що застосовувалися при виробництві машин попередньої серії, стали основою для випуску нової С серії екскаваторів-навантажувачів від Caterpillar. Додатковою перевагою серії стало виключення необхідності виконання обслуговування осей, що дозволило істотно скоротити витрати часу на технічне обслуговування машин.

Серія D:

Початок XXI століття відзначився для компанії випуском нових моделей екскаваторів-навантажувачів. У 2001 році представлено серію D, основним інноваційним рішенням при запуску якої стало обладнання машин ковшем з можливістю повороту на 205 градусів, чого не зустрічалося раніше в галузі. Розширення попиту посприяло відкриттю виробничих потужностей в Бразилії (2001) і Індії (2003)

Серія E:

Початок випуску моделей серії Е припадає на 2006 рік. Основною перевагою нової серії стала модернізована кабіна з підвищеним рівнем комфортності та місткості. З 2010 року почалася локалізація для США виробництва екскаваторів-навантажувачів на заводі в Бразилії.

Серія F:

У 2012 році випущено нову серію F екскаваторів-навантажувачів від Caterpillar. Конструктивною інновацією стало впровадження шарнірно відхиляючихся радіаторів, що дозволяють спростити і прискорити технічне обслуговування. Завдяки значному скороченню часу простою машини серія завоювала велику популярність у споживачів.

Серія F2:

У 2015 році компанія запустила виробництво новітньої серії екскаваторів-навантажувачів F2. Машини цієї серії - приклад відмінного поєднання надійності, потужності, комфорту і досвіду роботи компанії Caterpillar. Екскаватори-навантажувачі F2 відрізняються простотою у користуванні і високою екологічністю, а також дозволяють скоротити витрати палива на 10% без втрати продуктивності.


Сьогодні техніка від Caterpillar вважається однією з найбільш універсальних у будівництві. Оптимальне поєднання ціни та якості дає можливість забезпечити комфорт оператора і на вищому рівні впоратися з усіма будівельними роботами на ділянці. Можливість легко управляти машиною, а також економність у витраті палива зробила екскаватор-навантажувач Cat® лідером в галузі функціональності машин і інженерних новинок, найбільш важливі з яких: включення повного приводу в русі, що дозволяє збільшити продуктивність і ефективність; вигнута екскаваторна стріла, що забезпечує ефективність завантаження і дозволяє здійснювати завантаження через перешкоди. У поєднанні з вузькою рукояттю це забезпечує гарний огляд під час риття траншей; Product link™ - це комплексна система віддаленого моніторингу та управління парком техніки з інтуїтивним інтерфейсом, що дозволяє збільшити продуктивність, знизити витрати і мінімізувати ризики.

Такий успіх у виробництві в першу чергу пов'язаний з прагненням компанії Caterpillar не зупинятися на досягнутому і вдосконалювати виробництво машин.

Сьогодні компанія Caterpillar виробляє 26 моделей екскаваторів-навантажувачів Cat на заводах у Великобританії, Індії та Бразилії.

Компанія «Цепелін Україна» в якості офіційного дилера Caterpillar активно розвиває свої торгові представництва по всіх областях України, а також створює мережу сервісних центрів. Стратегія компанії полягає в постійному вдосконаленні та розвитку з метою надання кращої техніки на кращих умовах для своїх покупців.

 


до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин