Про компанію

5 критеріїв при виборі ковша

Від правильного вибору ковша залежить успіх будівельного процесу. Тому переконайтеся, що інструмент відповідає потребам вашого підприємства і підходить для майбутніх умов експлуатації. Наші експерти допоможуть вам обрати ідеальний варіант за допомогою п'яти основних вимог:


Розмір. Перед тим, як обрати розмір ковша, потрібно врахувати:

  1. Сумісність інструменту з вантажною машиною. Великий екскаватор повинен закінчити навантаження вантажівки за чотири-п'ять підходів.

  2. Умови: матеріал і складність взаємодії з ним.

  3. Щільність матеріалу.

Витривалість. Головна різниця між ковшем для загального призначення, ковшем для складних, особливо складних і екстремальних умов - здатність протистояти зносу.

  • ковш загального призначення необхідний для загальних робіт і навантаження бруду, глини і гравію;

  • ковш для складних умов знадобиться для загального застосування в будівництві в роботі з багатьма матеріалами, але з невеликою кількістю заповнювача;

  • для особливо складних умов - для навантаження пісковика, вапняку, граніту і подібних матеріалів;

  • для екстремальних умов: для динамічного копання, навантаження дробленого шлаку, вапняку, щебеню граніту, базальту, гематиту і залізної руди.

Окантовка краю. Існує два типи обкантовок краю для різних місцевостей і завдань:

1. «Лопатний» край: забезпечує краще проникнення і швидше навантаження при роботі з твердими матеріалами. Зазвичай такий тип використовують там, де руйнування і розпушення грунту - це основна вимога.

2. Прямий край: ця модель забезпечує якісне очищення і оздоблювальну роботу.

Відстань між зубцями. У важкому для копання середовищі менша кількість зубців забезпечує краще проникнення в грунт, так само як і «лопатний» край. Caterpillar, звичайно ж, враховує це в виробництві ковшів для робіт в кар'єрах.

Стиль зубців. Обирати стиль зубців слід грунтуючись на потужності машини і передбачувані умови застосування ковша. Зубець, спеціально виготовлений для поліпшення якості проникнення, стирається швидше, але він краще підійде для роботи в складному середовищі для копання.


Щоб перейти до вибору ковшів, ознайомтеся з Каталогом навісного обладнання Caterpillar. Якщо у вас виникнуть питання, звертайтеся до фахівців компанії Цеппелін Україна за номером 0 800 300 350.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

28.04.2022

Цеппелін Україна продовжує здійснювати сервісне обслуговування техніки Cat®
дізнатись більше
перейти до всіх новин