укр

Про компанію

5 найцікавіших фактів з історії Caterpillar

Техніка Caterpillar відрізняється інноваційністю, витривалістю і продуктивністю. Саме тому про неї знає кожен представник будівельної промисловості. Але мало хто замислюється, що такі досягнення - результат досвіду більш ніж 100-річної роботи. Працівники Caterpillar пишаються історією компанії і з задоволенням діляться цікавими фактами.


Так, підбиваючи підсумки року, Caterpillar склала рейтинг фактів, які вразили клієнтів компанії в 2016:

1. Caterpillar представила відео - змонтовані уривки зі старих кінострічок і фільмів, які відобразили історію продуктів Cat® в дії. На ньому показано роботу машин в 1960-і роки. Відео зібрало понад 1 мільйон переглядів на Facebook.

2. У 1931 році в світі був розпал Великої депресії, але це не зупинило прагнення компанії до інновацій. Нові трактори були помічені на будівництвах в різних куточках Америки, а пізніше потрапили на майданчики Європи. Підлаштовуючись під події того часу, інженери намагалися зробити машини максимально корисними не тільки в будівництві та сільському господарстві, а й на валці лісу, при усуненні наслідків стихійних лих.

У період Другої світової війни компанія Caterpillar також не залишилася без замовлень. Більш того, компанія встигла розширити асортимент своєї продукції, додавши до вже наявних бензинових і дизельних тракторів енергетичні установки та грейдери (так компанія Caterpillar почала випускати будівельну автотранспортну техніку).

3. У 2016 році світ прибув до Бразилії для участі в літніх Олімпійських іграх. Чи знаєте ви, що саме продукти Cat® допомогли побудувати поле для гольфу? На будівництві були задіяні гусеничні бульдозери D6N і D6K, екскаватори 315D і 324D, екскаватор-навантажувачі 416E і міні-екскаватор 305E.

   

Фото 1 - прототип дизельного двигуна 1928 року.

Фото 2 - бульдозер Cat® на будівництві в Бразилії. 1975 рік.

4. У червні 2016 компанія Caterpillar брала участь в церемонії святкування 100-ї річниці Панамського каналу. На відео голова ради директорів і генеральний директор Caterpillar Inc. - Дуг Оберхельман розповідає історію про те, як продукти Cat® допомогли побудувати і розширити надзвичайно важливий для всього світу канал.

5. Більше 130 років тому чотири жінки зібралися довести, що вони можуть бути настільки ж продуктивним як їх колеги - чоловіки. Вони стали першими офіційно працевлаштованими дівчатами-операторами в історії. Так, за часів, коли жінки не мали права голосу, дівчата, що працюють на комбайнах, викликали величезний галас. Але саме такий інноваційний підхід і випередження часу роблять техніку Caterpillar лідером галузі.


до всіх новин

інші Новини

02.04.2020

Відгуки наших клієнтів про роботу вживаної техніки CAT
дізнатись більше

02.04.2020

Зручна кабіна оператора канатних екскаваторів CAT
дізнатись більше

01.04.2020

5 критичних областей, яким необхідно приділити увагу при виборі вживаної техніки
дізнатись більше

31.03.2020

Огляд техніки PAUS: самоскид PMKT та універсальна машина Universa 50
дізнатись більше
перейти до всіх новин