Про компанію

Запрошуємо відвідати виставку АГРО- 2016

Запрошуємо відвідати виставку АГРО- 2016


З 8 по 11 червня на території Національного комплексу “Експоцентр України” в Києві відбудеться XXVIII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО 2016».

«Агро» - наймасштабніша виставка Східної Європи, важлива подія в агропромисловому комплексі України на державному рівні. Організатором виставки є Міністерство аграрної політики та продовольства України.

У 2015 році «Агро» відвідало понад 1100 учасників з декількох країн. Такий показник відвідуваності найбільший серед інших заходів минулого року. Виставку відвідали керівники агропромислового комплексу всіх областей України, співробітники підприємств АПК. До того ж участь у виставці - це кращий спосіб знайомства з новою технікою і установками, сучасними технологіями і обладнанням. Це запорука налагодження успішних ділових зв'язків і знайомств.

На «Агро 2016» відбудеться дев'ять спеціалізованих виставок, кожна з яких присвячена окремій тематиці. Однією з виставок є «Агротранспорт і Агрологістика», експозиція якої зосереджена на демонстрації розвитку та оптимізації взаємин кількох секторів агропромислового комплексу (аграрного, в тому числі). Актуальність цієї тематики зумовлена тим, що виставка проводиться напередодні попиту на перевезення, зберігання і переробку сезонної агропродукції.

В рамках виставки «Агротранспорт і Агрологістика» компанія Цеппелін Україна (провідний дистриб'ютор сільськогосподарської, будівельної і промислової техніки і агрегатів) представить публіці техніку від відомих світових брендів, лідерів ринку сільськогосподарської техніки.

На виставці будуть представлені: трактор Fendt 1000 Vario, комбайн Massey Ferguson T7, самохідний обприскувач Berthoud, дисковий пневматичний комплекс Bourgault-3720, дискова борона Normandie-8000 SP3 GregoireBesson і пневматичні зернові сівалки Challenger 9108-14. З технічними характеристиками, можливостями нових моделей можна ознайомитись в каталозі сільгосптехніки.

Компанія Цеппелін Україна завжди поставляє передові технології і пропонує кращий сервіс для їх обслуговування.


до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин