Про компанію

Автогрейдери Cat® серії М: особливості та переваги

Автогрейдери Cat® серії М стали галузевим стандартом експлуатаційної ефективності та загальної продуктивності. Вони призначені для скорочення витрат часу і ресурсів при виконанні дорожнього будівництва і ремонтних робіт. Основні переваги серії: високий комфорт для оператора і зручність технічного обслуговування, завдяки чому ви зможете досягти максимального збільшення прибутку від інвестицій.


ДВИГУН

Двигуни Cat® C9 ACERT забезпечують продуктивність машини, необхідну для підтримання постійних швидкостей профілювання для максимальної продуктивності робіт. Завдяки високому обертаючому моменту і здатності двигуна стабільно працювати на режимах максимального навантаження, досягається потужність, необхідна для плавної роботи при різких короткочасних збільшеннях навантаження на машину. Технологія ACERT знижує температуру в камері згоряння і оптимізує згоряння палива, що дозволяє використовувати паливо з максимальною ефективністю. Двигуни ACERT також відрізняються меншим рівнем викидів відповідно до вимог до обладнання по всьому світу.

ТРАНСМІСІЯ

Автогрейдери серії М призначені для ефективної роботи в найважчих умовах. Стандартне автоматичне блокування диференціала розблокує диференціал при повороті і заблокує його при русі вперед, спрощуючи управління і захищаючи силову передачу.

КОМФОРТ І УПРАВЛІННЯ

Хороший огляд є ключовим фактором забезпечення безпеки і ефективності. Скошена форма дверей кабіни і капота і похиле заднє вікно дозволяють оператору візуально контролювати стан відвалу, коліс і задню частину машини. Додаткова задня камера ще більше збільшує огляд навколо машини.

   

ПРИЛАДОВА ПАНЕЛЬ

Покажчики, які легко читаються, та контрольні лампи відображають всі критичні робочі параметри машини. Система Cat® Messenger забезпечує можливість контролю продуктивності машини і даних діагностики в режимі реального часу, що дозволяє досягти максимальної продуктивності.

КУТ ПОВОРОТУ ВІДВАЛУ ТА ВІДВАЛ

Збільшений нахил і оптимізована кривизна відвалу, а також великий зазор між верхньою частиною відвалу і поворотним кругом збільшують ефективність переміщення матеріалу уздовж відвалу. Загартовані направляючі, загартовані ріжучі кромки і бічні накладки, а також болти для важких умов експлуатації забезпечать підвищену надійність і довгий термін служби відвалу. Сполучна балка дозволяє встановлювати відвал в крайні положення для полегшення формування укосів і траншей, а також для зачистки траншей.

На пухких, м'яких грунтах (бруд, гравій, пісок або сніг), де зчеплення коліс з грунтом утруднене, додатковий повний привід (AWD) забезпечить підвищення переданої на грунт потужності і зробить роботу більш ефективною. Додаткове тягове зусилля протидіє ковзанню машини на бічних схилах.


Щоб дізнатися більше про переваги автогрейдерів Cat® серії М, зв'яжіться з представниками компанії Цеппелін Україна за номером 0 800 300 350. Фахівці компанії з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання!

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

28.04.2022

Цеппелін Україна продовжує здійснювати сервісне обслуговування техніки Cat®
дізнатись більше
перейти до всіх новин