Про компанію

Б/в техніка як одне з найкращих і надійних рішень для клієнта

Б/в техніка як одне з найкращих і надійних рішень для клієнта

Build Portal продовжує бесіду з представниками компанії «Цеппелін Україна». На питання Головного будівельного порталу України відповідає керівник підрозділу продажів техніки з напрацюванням Андрій Король.

Build Portal:Поговоримо про техніку з напрацюванням. Яким чином ви поповнюєте парк б/в техніки компанії? Ви купуєте її в Європі? На вітчизняному ринку? Або використовуєте інші джерела?

Андрій Король: Є кілька джерел поповнення складу б/в техніки. Одне з них - це так званий Трейд-ін. Це послуга, яка дозволяє учасникам будівельного ринку продати компанії «Цеппелін Україна» свою техніку з напрацюванням і придбати у нас на заміну нову спецтехніку Caterpillar або так само б/в, але іншого виду. Наприклад, був клієнт, якому потрібно було поміняти бульдозер на екскаватор. Ми допомогли йому вирішити цю задачу. Також ми просто викуповуємо у компаній техніку б/в, без подальшого обміну, але в цьому випадку техніка повинна бути тільки від Caterpillar. Це дуже велика перевага для наших клієнтів, для деяких це свого роду антикризове рішення. Є такі клієнти, у яких в парку знаходиться декілька машин, що значаться в лізингу. Але частина з них не використовується. Ось цю частину клієнт може нам продати, і йому вистачить коштів розрахуватися по ній і оплатити лізинг решти, яку він експлуатує. Ми зараз цю програму досить часто застосовуємо в роботі з нашими клієнтами. Якісно і чесно оцінюємо їх одиниці продажу. Запитайте будь-якого з наших партнерів по трейдинговій реалізації, кожен з них, я впевнений, скаже, що ми ніколи не занижували ціни.

Build Portal: А як ви перевіряєте придбану б/в техніку? Чи можете ви гарантувати клієнтові, що б/в техніка в вашому парку машин надійна?

Андрій Король: У нас прописаний цілий комплекс заходів, згідно з яким оцінюється та техніка з напрацюванням, що купується. Природно, перед покупкою ми оцінюємо техніку і вже знаємо той обсяг ремонтних робіт, який належить зробити. За стандартом, незалежно від того, чи потрібен ремонт чи ні, ми проводимо технічне обслуговування в найближчому сервісному центрі компанії. Міняємо всі фільтри і мастильні матеріали.

Build Portal: Наскільки відрізняється вартість б/втехніки Caterpillar від вартості нових машин?

Андрій Король: У цілому, є різні варіації. Деякі клієнти воліють купувати дворічні машини або полуторарічні, які напрацювали ще незначну кількість мотогодин. Вартість таких машин відрізняється від вартості демоверсії з виставки на 15-20%. У нас такої техніки продається небагато. Наші основні замовники вважають за краще купувати ту техніку, яка на 30-50% дешевше нової, але залишається в межах гарантії. Якщо техніка не вписується в рамки гарантії, то вона буде вже на 60% дешевше нової.

Build Portal: З якої причини зараз робиться акцент на б/в техніку?

Андрій Король: Вважаю, що це нормальна тенденція для кризового часу. Справа в тому, що люди не готові інвестувати значні суми грошей в оновлення свого технічного парку. У такі часи завдання одне: як би заощадити і при цьому зберегти продуктивність. Тому потенційний покупець звертає більше уваги на ринок техніки з напрацюванням. Тим більше з огляду на ті переваги, які «Цеппелін Україна» надає своїм клієнтам: знижка до 30%, піврічна гарантія виробника і технічне обслуговування машини. До того ж, за бажанням замовника встановлюється система управління, яка в подальшому дозволяє моніторити стан машини.

Build Portal: Можна сказати, що покупка б/в техніки в «Цеппелін Україна» - це найбезпечніша покупка на ринку б/в будівельної техніки?

Андрій Король: Це не тільки безпечна, але і економна купівля з максимальною вигодою. По-перше, це техніка сертифікована, перевірена і з гарантією. По-друге, існує можливість фінансування через Caterpillar Financial. По-третє, пропонується безкоштовне встановлення системи, яка допомагає підтримувати і моніторити стан обладнання. По-четверте, це викуп техніки у замовника, що дає можливість оптимізувати його грошові ресурси. Це трейд-ін, коли людина хоче продати одну машину, а купити іншу. Ще одна перевага, яку на вітчизняному ринку пропонує тільки «Цеппелін Україна», - ми робимо максимальну інспекцію великій кар'єрній техніці і допомагаємо реалізувати її на світовому ринку безпосередньо з майданчика клієнта.

Build Portal: Яке місце «Цеппелін Україна» займає на ринку б/в техніки?

Андрій Король: Досить складно відстежувати цей ринок. Це практично неможливо зробити. Якщо по новій техніці ми можемо провести аналіз, покладаючись на дані імпорту одиниць, то в сегменті б/в техніки крім доступної статистики імпорту існує велика кількість внутрішніх операцій, які проблематично врахувати. Тому я б сказав так: в сегменті ринку, в якому ми можемо брати участь і можемо конкурувати, у нас близько 10%. І я вважаю, що це величезна частка, враховуючи той факт, що під боком у нас польський ринок з безліччю брокерів, які дозволяють собі пропонувати нашим замовникам техніку сумнівної якості. Та й на нашому ринку є брокери, які намагаються заробити на перепродажі б/в техніки, і їх не бентежить, що вони там вже, наприклад, восьмі в ланцюжку від продавця до покупця.

Build Portal: Які цілі ви перед собою ставите, розширюючи парк б/в техніки і розвиваючи цей напрямок свого бізнесу?

Андрій Король: Всі зусилля спрямовані на розвиток довгострокового партнерства з нашими клієнтами. Це прописано в місії «Цеппелін Україна». Виходячи з цього, розвиваючи напрямок б/в техніки, ми прагнемо допомогти клієнту максимально вигідно вирішити його бізнес-завдання. Зауважу, що в минулому році «Цеппелін Україна» успішно реалізувала 31 одиницю б/в техніки.

Build Portal: Які проблеми існують на ринку б/в техніки в Україні?

Андрій Король: Його неорганізованість, хаотичність і наявність великої кількості гравців.

Build Portal: Наскільки ваша б/в техніка дорожче інших пропозицій на цьому ринку?

Андрій Король: Це неоднозначні цифри. Не можна сказати, що цю машину ми продаємо на 2-3 тисячі дорожче або дешевше конкурентів. А якщо в цілому, то можна говорити про п'ять відсотків. Але з цими відсотками клієнт отримує від нас пакет переваг, починаючи з досконального технічного огляду, і закінчуючи піврічною гарантією. Навіть бувало, що ми продавали техніку без гарантії (це старше 10 років), але при поломці робили діагностику і частковий ремонт за свій рахунок. Це політика і «Цеппелін Україна», і Caterpillar.

Build Portal: Які ви бачите можливості, перспективи і точки зростання даного ринку?

Андрій Король: Це розвиток будівельного ринку, який на даний момент трохи пригальмував. Ось на старті його підйому основний попит буде якраз на техніку з напрацюванням. Далі, безумовно, компанії вийдуть на нове обладнання, коли настане довгоочікувана економічна стабільність.

Build Portal: Дякуємо за змістовну розмову!


до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин