Про компанію

Багатофункціональність навісного обладнання гусеничних навантажувачів Cat®

Багатофункціональність навісного обладнання гусеничних навантажувачів Cat®

Багатофункціональність гусеничного навантажувача Cat® дозволяє виконувати найрізноманітніші завдання із застосуванням традиційної техніки і навісних пристосувань.

Ківш загального призначення

Ковші GP гарантують стовідсоткову вантажність і тривалий експлуатаційний період при добуванні ґрунту з твердих відвалів, видалення і навантаження відвалів. Завдяки низьколегованій сталі високої міцності значно зменшується ймовірність появи вибоїн і абразивного зносу. Завдяки механізму задньої кромки ковша вдається досягти підвищеної продуктивності при драгуванні.

Задня поверхня і дно ковша за своєю формою нагадують раковину, що гарантує високий рівень зносостійкості.

Універсальні ковші

Ковші МP характеризуються продуктивністю традиційного ковша, відвала і притиску. Пристрій універсальний, оскільки одночасно забезпечує міцність в процесі навантаження, зняття родючої частини ґрунту, чищення, бульдозерних маніпуляцій, прибирання сміття та надточного профілювання.

Ківш для закладки сміття загального призначення

Ківш GP Landfill для закладки з ґратами для відходів – кращий інструмент для вантажних, транспортних та бульдозерних робіт, а також транспортування продукту на полігонах для навантаження сміття на перевалочну станцію.

Універсальний пристрій закладки сміття

Прилад поєднує в собі практичність ковша і високу продуктивність для закладки сміття. Він має спеціальні ґрати, які збільшують його місткість і забезпечують надійне утримання матеріалу. Пристрій призначений для виконання робіт з виїмки і транспортування твердих вантажів.

Захист ковша

Caterpillar надає перехідники, наконечники і ріжучі елементи декількох різновидів, використання яких дасть можливість підвищити експлуатаційний період ковша і забезпечить максимальну результативність його застосування.

Багатофункціональність навісного обладнання гусеничних навантажувачів Cat® 1
Багатофункціональність навісного обладнання гусеничних навантажувачів Cat® 2

Система зубів К-лінійки

Завдяки даній системі вдається продовжити експлуатаційний період наконечників і перехідників, мінімізувати тривалість циклу, підвищивши місткість ковша гусеничного навантажувача і знизивши навантаження, яке впливає на обладнання, що в результаті призводить до мінімізації експлуатаційних витрат.

Легкість і практичність установки зубів системи виступають гарантом надійності і безперебійності функціонування деталей.

Продовження експлуатаційного періоду техніки

Наконечники встановлюються в злегка повернутому стані, після чого закріплюються за допомогою спеціального фіксатора, який зводить до мінімуму ймовірність зсуву наконечників і зносу перехідника.

Ефективна геометрична конструкція

Протипоставлені похилі напрямні служать гарантом стійкості перехідника і зводять до мінімуму ймовірність руху. Наконечник встановлюють на носок перехідника для поглинання навантажень, кращого проникнення і продовження експлуатаційного періоду перехідника.

Легка установка і зняття

Направляючі і бічні стінки перехідника гарантують кріплення наконечника на шкарпетці в процесі установки і зняття фіксатора. Щоб виконати зняття або встановлення вертикального фіксатора, не потрібно докладати колосальних зусиль або застосовувати спеціальне устаткування, завдяки чому вдається оперативно і легко знімати і встановлювати його, мінімізуючи час.

Гостра ріжуча частина

Мінімальна висота передньої і задньої частин носка дозволяє досягти більш гострого ріжучого профілю, завдяки чому вдається в рази підвищити продуктивність і мінімізувати навантаження на обладнання та експлуатаційні витрати.

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин