Про компанію

Bauma 2016 - б'є рекорди відвідуваності!

У Мюнхені пройшла наймасштабніша міжнародна виставка будівельної техніки, гірських машин і будівельного обладнання. 31-а за рахунком виставка Bauma-2016 розмістилася у виставковому комплексі Messe Munchen, зайнявши при цьому 605000 кв.м.Експозиція, представлена на виставці, була поділена на 4 секції:

– все для будівельних ділянок;

– видобуток корисних копалин і їх переробка;

– виробництво будівельних матеріалів;

– комплектуючі та запчастини.Так як виставка проводиться один раз в три роки, компанії готувалися заздалегідь. Було виставлено 3423 стенда із 58 країн світу. Крім презентацій товарів та послуг, в програму Bauma-2016 були включені навчальні семінари, дискусії, прес-конференції, зустрічі безнес-партнерів і експертів. Були оголошені результати премії інновацій і розробок в категоріях: краща машина, краща науково-дослідницька розробка, кращий агрегат і краща конструкція. Організатори виставки відзначили високий рівень ділової активності. Число укладених угод - вище, ніж прогнозувалося.Всього виставку відвідало більше півмільйона людей з 200 країн світу. Лідерами по відвідуваності є такі країни як Німеччина, Швейцарія, Австрія, Франція, Італія, Великобританія, Нідерланди, Швеція, Росія, Чехія і Польща.

Якщо ознайомитися з статистикою, в порівнянні з попередніми заходами, 9% становить зростання відвідуваності, а 63% - показник кількості країн-відвідувачів. Це найвищі показники за всю історію проведення Bauma.

Особливою популярністю на Bauma-2016 користувався стенд компанії Caterpillar. Одним з найпопулярніших експонатів, в області будівельної техніки став екскаватор 340F, оснащений новітніми системами контролю GRADE з функцією Assist.
Не залишилися непоміченими і фронтальні навантажувачі широкого спектру застосування: CAT 966 M XE і 918М.Всі відвідувачі виставки мали можливість випробувати понад шістдесят моделей спецтехніки та гідно оцінити потужність і якість високоякісного обладнання Caterpillar.Більше фото з виставки дивіться у розділі Фотогалерея
до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

28.04.2022

Цеппелін Україна продовжує здійснювати сервісне обслуговування техніки Cat®
дізнатись більше
перейти до всіх новин