Про компанію

Безпека та надійність автогрейдерів CAT® 24

Безпека та надійність автогрейдерів CAT® 24

Автогрейдер 24 має ширину відвалу 7,5 метра, що дозволяє зводити технологічні дороги для середніх і габаритних кар'єрних самоскидів, чия вантажопідйомність становить понад 180 тонн. За рахунок модернізованої модульної системи його частини можна знімати і встановлювати ще легше і швидше. Традиційна версія CAT® Grade з регулюванням поперечного нахилу збільшує продуктивність оператора і якість покриття, що в майбутньому зменшує ранній знос шин самоскидів і опір коченню.

Автогрейдер відрізняється оптимальним розподілом ваги по осях і має більш низьку кількість обертів, при яких вдається досягти максимального крутного моменту. За рахунок таких властивостей підвищується тягове зусилля і забезпечується підтримка регулярної швидкості ходу, особливо при транспортуванні величезної кількості продукту, функціонуванні на височинах і здійсненні повороту з навантаженням. Вага машини була збільшений до 11%, що сьогодні гарантує більший вертикальне тиск відвалу і тягове зусилля для більш якісного обслуговування доріг. Опція підтримки регулярного зусилля тяги забезпечує контроль рівня потужності двигуна машини, за рахунок чого вдається відшкодувати витрати на вентиляторі охолоджувальної системи і зберегти кращу продуктивність незалежно від умов.

Більш зручне ТО і зменшені витрати

Двигун CAT®® C27 з системою ACERT характеризується підвищеною надійністю, а період його експлуатації до капітального ремонтування підвищений до 33% в порівнянні з двигуном С18. Модернізована шестиступінчаста планетарна коробка передач і конічні зубчасті колеса, а також кінцеві передачі задньої осі підвищують експлуатаційний період силової передачі до 33%, що істотно зменшує витрати експлуатації. Машина CAT® 24 відрізняється модульною системою, що мінімізує простої, обумовлені зняттям і монтажем головних елементів. Наприклад, сьогодні коробка передач знімається на 70% швидше. Суттєвого зниження часу ТО і витрат вдалося досягти завдяки подвоєнню інтервалів коробки ТО передач, фільтрів гідравлічної системи і повітряних фільтрів двигуна, а також періоду експлуатації рідин коробки передач і задньої осі. Змінена прокладка шлангів і щитки передньої осі забезпечують захист складових елементів рульового управління від небезпечних зовнішніх впливів, а також довговічність і надійність фронтальної осі. Традиційний захист коробки передач також забезпечує захист коробки відбору потужності. Опція виявлення прослизання фрикційних передачі захищає коробку методом блокування даної передачі в разі реєстрації прослизання.

З метою полегшення обслуговування, мінімізації простоїв і витрат є єдиний традиційний центр для зливу і наповнення систем спеціальними рідинами, який знаходиться на рівні ґрунту. Всі фільтри машини скомпоновані в одному місці для максимальної зручності.

Безпека та надійність автогрейдерів CAT® 24 – слайд 1
Безпека та надійність автогрейдерів CAT® 24 – слайд 2
Збільшення безпеки

На моделі CAT® 24 представлені 15 стратегічно розміщених точок пристібання, за допомогою яких технічні фахівці можуть зачепити гаки індивідуального страхувального обладнання в процесі робіт. Крім традиційних елементів, в набір пристосувань для роботи на висоті входять надійні та зносостійкі перила і ручки, що збільшують безпеку ТО двигуна.

Техніка завчасно підготовлена для установки системи пожежогасіння. Для цього годиться більшість систем. Також дану систему на замовлення може встановити виробник в процесі складання машини на виробництві.

Традиційна камера заднього виду покращує видимість області за автогрейдером, а допоміжні фронтальні камери надають огляд передніх і бічних частин. Крісло оператора в кабіні обладнано сучасним традиційним індикатором ременя безпеки, що подає зорові і звукові сигнали.

Освітлення моторного відсіку надається двома світлодіодними лампами 4х4, що істотно спрощує технічним фахівцям процедуру обслуговування.

до всіх новин

інші Новини

Вітаємо з Великоднем!
Вітаємо з Великоднем!

 

14.04.2023

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше
перейти до всіх новин