Про компанію

Безпека та надійність канатних екскаваторів Cat®

Безпека та надійність канатних екскаваторів Cat®

Канатні екскаватори використовуються для усунення розкривних порід і руд на гірських розробках по всій земній кулі вже більше ста років. У компанії Caterpillar поставили собі за мету збільшення їх безпеки, надійності, а також продуктивності. Щоб прийти до цього довелося порушити всі усталені стереотипи.

Конструкція канатних екскаваторів Caterpillar з електричним приводом змінного струму забезпечує більшу готовність машини, зменшує експлуатаційні витрати і мінімізує тривалість циклів.

Спрощений механізм

Механізм ефективної системи змінного струму функціонує більш плавно і складається з меншої кількості елементів, що гарантує суттєві переваги, які є наслідком трьох десятиліть модернізації.

Єдина централізована панель управління мінімізує кількість складових, усуває проблеми зв'язку між стійками і забезпечує максимальний комфорт технічного обслуговування.

Контролер і приводи знаходяться в зручній шафі, завдяки чому значно полегшується процес складання, пошуку та усунення неполадок, а також ТО.

Запобіжники, вимикачі та лінійні фільтри тепер не застосовуються, завдяки чому стало менше потенційних точок появи неполадок і загальної кількісті складових.

Точно так само не використовуються паралельні інвертори для запобігання ймовірності появи нерівномірного навантаження і зниження числа інверторів. Пристрій модулів IGBT передбачає їх взаємозамінність між інверторами, пристроями AFE, механізмами і машинами.

Надійна система

Безпека – головний пріоритет Caterpillar, що підтверджують механізми системи змінного струму. Шина постійного струму високої напруги знаходиться позаду шафи приводів і ніколи не відкривається для контакту в ході техобслуговування або процедури пошуку та усунення неполадок.

Безпека та надійність канатних екскаваторів Cat® – слайд 1
Безпека та надійність канатних екскаваторів Cat® – слайд 2

Завдяки використанню централізованої стійки управління, працівники, які проводять технічне обслуговування, не взаємодіють з елементами під високою напругою в ході пошуку та усунення неполадок в контролері. Захисні пристосування блокують струм який виробляється, виключаючи потребу в високочастотних перемичках.

З метою забезпечення гарантії експлуатаційної придатності канатного екскаватора механізм змінного струму розрахований на функціонування в найбільш складних умовах гірського видобутку.

Надійна шафа приводів звареної конструкції була створена з розрахунком на потужні і сильні вібраційні коливання. Шафа приводів контролера розташована в спеціальному відсіку з високим тиском для забезпечення захисту від забруднень. У системах задіюються призначені для функціонування на схилах шахт компоненти, що забезпечують довговічність і збереження обладнання.

Система HYDRACROWD дозволить вам оцінити результати роботи техніки

Дана система гарантує високий рівень ефективності та надійності. Вона являє собою модернізовану технологію канатного управління ковшем і дає можливість прогнозування потреби в ТО. Це в свою чергу призводить до продовження експлуатації машини.

4 насоса з похилим блоком циліндрів і постійною продуктивністю регулярно живлять гідроциліндр, розміщений всередині рукояті ковша трубчастого пристрою.

Переваги канатних екскаваторів Cat®:

  • Гідравлічний силовий блок знаходиться у фронтальній частині кузова
  • Управління технологією за допомогою Cat® IGBT
  • Змінні клапани великої пропускної здатності, що відрізняються стійкістю до забруднень, забезпечують високий рівень надійності і тривалий експлуатаційний період
  • Система діагностики і пошуку вирішення проблем із покроковим керівництвом встановлена в системи управління на базі ПЛК.
до всіх новин

інші Новини

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше

30.12.2022

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
дізнатись більше

24.12.2022

Вітаємо з Різдвом Христовим!
дізнатись більше
перейти до всіх новин