Про компанію

Бренд успіху – Weber MT

Бренд успіху - Weber MT

ПРО КОМПАНІЮ WEBER MT

Компанія Weber Maschinentechnik GmbH займається виробництвом компактного обладнання для ущільнення грунту і асфальту. В асортименті компанії-виробника - віброплити, траншейні катки, затирочні машини, глибинні вібратори та нарізувачі швів.

Більше 60 років досвіду дозволяють Weber MT бути одним зі світових лідерів у своїй галузі. Компанія розташована в Бад-Ласфе, Німеччина. Наукові розробки, сучасне виробництво, високий рівень технологій, постійний контроль якості - основні характеристики бренду. Широка дистриб'юторська мережа і налагоджені ділові зв'язки по всьому світу забезпечують стабільний 60% експорт продукції в країни Європи, США, Канади і Латинської Америки.

Компанія Цеппелін Україна представляє Вашій увазі найпопулярніше компактне обладнання зі знаком «Made by Weber Mt»: реверсивна віброплита Weber СR 2 та нарізувач швів Weber SM 62-2. Обидві моделі в наявності на нашому складі.


РЕВЕРСИВНА ВІБРОПЛИТА WEBER СR 2

Віброплита ідеальна для застосування в будівництві споруд та інженерних комунікацій, в дорожніх роботах, а також в сільському господарстві і садівництві.

Переваги віброплити Weber СR 2 - гідравлічне перемикання напрямку руху, відцентрова муфта зчеплення, захисна рама і підвісне «вухо» для крана. Також, для комфортності роботи, ручки оснащені амортизаторами, які зменшують рівень вібронагрузок на оператора.

Технічні характеристики

Двигун: Honda, бензиновий, GX160
Потужність двигуна, к.с .: 4,9
Відцентрова сила, кН: 25
Швидкість руху, м/хв: 0-21
Продуктивність, м2/год: 450
Споряджена маса, кг: 146
Габаритні розміри, Д х Ш х В, мм: 1215 х 450 х 1065

НАРІЗУВАЧ ШВІВ WEBER SM 62-2

Нарізувачі швів серії SM від Weber MT характеризуються можливістю регулювання глибини різання, горизонтальним положенням рами і двигуна, постійністю центру ваги і зменшеною вібрацією на ріжучому диску. Великий бак для води і система подачі води дозволяють зменшити пилоутворення.

Стандартне оснащення включає в себе контрольну шкалу глибини різання і водяний бак для усунення пилу. У комплект поставки також включено набір з двох дисків: для асфальту і для бетону.

Технічні характеристики

Двигун: Subaru Robin EH, бензиновий 4-тактний
Потужність двигуна, к.с .: 11
Діаметр диска, мм: 400
Глибина, мм: 145
Споряджена маса, кг: 85
Місткість бака для води, л: 25

Щоб дізнатися більше про компактне обладнання для ущільнення грунту і асфальту, зверніться до фахівців компанії Цеппелін Україна. На всі ваші запитання дадуть відповідь за номером 0 800 300 350.


до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин