Про компанію

Cat® 320D2 GC – максимальна ефективність протягом усього терміну служби

Cat® 320D2 GC - максимальна ефективність протягом усього терміну служби

Гусеничний екскаватор Cat® 320D2 GC відрізняється високою надійністю, продуктивністю і економічністю. Експлуатаційна маса моделі - 20,8 т, за рахунок чого забезпечується висока стійкість і вантажопідйомність машини. Двигун Cat® C4.4 ACERT оснащений автоматичною системою впорскування палива, за рахунок якої паливо витрачається з максимальною ефективністю.

   

Гідравліка та навісне обладнання

Покращення гідравлічної системи машини 320D2 GC включають потужні, ефективні насоси змінного обсягу, розроблені і виготовлені компанією Caterpillar. Вони забезпечують витрату до 428 л/хв. Системи регенерації масла для контурів стріли і важеля копання передають використане масло з гідроциліндрів на їх протилежну сторону, скорочуючи необхідну витрату від головних насосів.

Стріла і важіль копання моделі 320D2 GC виконані у вигляді великогабаритних конструкцій коробчатого перетину з внутрішніми перегородками для поглинання скручуючих зусиль. Це забезпечує оптимальну міцність і чудову надійність. X-подібна рама, що складається з елементів коробчатого перетину, прекрасно витримує згинальні і скручуючі навантаження, а також розподіляє навантаження по основі машини.

Опорні катки гусеничної стрічки герметизовані для захисту від бруду, а змащувані гусениці збільшують термін служби ходової частини і значно знижують рівень шуму при русі.


Комфорт і безпека оператора

Кабіна машини 320D2 GC відмінно підходить для роботи операторів в будь-якій комплекції. Регулювання сидіння і джойстика також будуть цьому сприяти. Шумоізолююча кабіна допоможе працівнику відчувати себе комфортно і залишатися максимально зосередженим протягом всієї зміни. Потужна вентиляційна система забезпечує чисте повітря незалежно від виконуваних операцій.

З метою підвищення безпеки оператора, конструктори Caterpillar зробили вимикач двигуна, який припиняє подачу палива в разі аварійної ситуації, доступним з рівня землі.

Зручність технічного обслуговування/технології Cat®

Доступ до точок технічного обслуговування, включаючи насоси та фільтри, гусеничного екскаватора Cat® 320D2 GC забезпечений з рівня землі. Дверцята на задній лівій стороні машини забезпечують доступ до радіатора, маслоохолоджувача, проміжного охолоджувача наддувочного повітря і конденсатору системи кондиціонування.

Канали для взяття проб масла за програмою S•O•S (Scheduled Oil Sampling) дозволяють брати зразки моторного та гідравлічного масла, а також охолоджуючої рідини. Зручні отвори для підключення вимірювального обладнання до гідросистеми забезпечують безпечну і точну перевірку тиску в системі.


до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин