Про компанію

Cat 336E H - новий екскаватор з гібридним приводом

У компанії Caterpillar представили нову модель гідравлічного екскаватора на гусеничному ходу - Cat 336E H. Особливістю новинки є гібридне виконання гідросистеми, що забезпечує істотне скорочення споживання палива при збереженні високих показників продуктивності.

За зовнішнім виглядом 336E H є абсолютною копією свого попередника - базової моделі 336E. Але при цьому капот новинки приховує інноваційну конструкцію гібридної гідросистеми, яка здатна використовувати частину кінетичної енергії, що виникає при гальмуванні поворотної платформи екскаватора. Таке ноу-хау, за словами представників виробника, дозволило досягти 50% збільшення паливної ефективності нової моделі в порівнянні з аналогічними машинами попередньої D-серії.Такий приголомшливий результат став можливий за рахунок успішної реалізації 3-х ефективних рішень:
  • Впровадження в конструкцію екскаватора програмованого насоса з електронним управлінням (EPS) дозволило знизити споживання пального завдяки можливості безпосереднього управління потужністю двигуна.
  • Клапан запатентованої виробником системи адаптивного управління (ACS), дозволяє обмежувати навантаження і оптимізувати продуктивність екскаватора.
  • Гібридна гідросистема накопичує в акумуляторах частина енергії, генерує в процесі гальмування поворотної платформи. При подальшому її прискоренні, накопичена енергія спрямовується «на допомогу» дизельному двигуну, що дозволяє виконати ту ж операцію з меншими витратами.
Центром всієї гібридної технології є саме система ACS, яка управляє роботою насосів гідросистеми. Широкий набір алгоритмів керування, дозволяє контролювати всі дії екскаватора і забезпечує мінімальні втрати потужності. При цьому в порівнянні зі звичайними машинами, оператор гібридного екскаватора не відчує ні якої різниці ні в управлінні, ні в вантажопідйомності екскаватора.В якості приводного двигуна в моделі Cat 336E H використовується двигун Cat C9.3 ACERT, що відрізняється високою паливною ефективність. Крім цього він здатний працювати на біодизельних сумішах і паливі з наднизькою концентрацією сірки. Модель 336E H дозволяє використовувати ковші об'ємом 3,33 метрів куб. і широкий спектр навісного обладнання.
Більш детальна інформація про лінійку продукції представлена в розділі Екскаватори.


до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

28.04.2022

Цеппелін Україна продовжує здійснювати сервісне обслуговування техніки Cat®
дізнатись більше
перейти до всіх новин