Про компанію

Cat® 988 - колісний навантажувач з підвищеною універсальністю

Cat® 988 - колісний навантажувач з підвищеною універсальністю

У моделі Cat® 988К використовується важільний механізм з удосконаленою конструкцією та різними варіаціями силової передачі. Навантажувач зберігає всі кращі функції попередніх моделей, при цьому його кабіна відрізняється підвищеним комфортом, безпекою, а проведення ТО максимально спрощено.

Двигун Cat® C18 ACERT доступний в варіаціях, які відповідають стандарту Tier 4 Final Stage 4 і Tier 2 Stage 2 для областей з більш лояльними вимогами. Електронним регулятором подачі пального забезпечується оптимальна продуктивність і реакція дросельної заслінки з підвищенням паливної ефективності до 20% в порівнянні з моделлю 988Н. Додаткова економія пального досягається завдяки режиму економії 988К, механізму зупинки двигуна на холостих обертах і системі перемикання на нижчу передачу на холостих обертах/автоматичному відновленню нормального режиму роботи. Більш результативна експлуатація пального і зменшення викидів істотно знижують рівень шкідливих викидів в атмосферу.

Запатентована оптимізована система з брусом Z-подібного профілю замінює пристрій 988Н з однією стрілою і підвищує функціонал 988К при роботі в малих кар'єрах і під землею. Модернізована система з важелями з литої сталі в стандартній модифікації і в версії з великим піднесенням знижує висоту техніки при найбільшому підйомі і в той же час підвищує висоту розвантаження. Крім того, механізм мінімізує довжину машини, що дозволяє досягти відмінної маневреності. Модернізований пристрій сумісний з міцними і детально продуманими високоефективними ківшами Cat®, що значно підвищують виробничий потенціал.

В гідротрансформаторі Cat® приводиться в дію блокувальна муфта, яка гарантує прямий привід, збільшуючи економію пального і знижуючи тривалість робочих циклів, а також дозволяє знизити виділення теплової енергії, особливо в процесі проведення вантажно-транспортних робіт. Система забезпечує можливість визначення балансу між колісною тягою і гідравлічною потужністю, гарантуючи оптимальний рівень навантаження. Автоматичне керування сповільнювачем використовує допоміжні компресійні гальма, що забезпечує підтримку потрібної швидкості на спусках і зменшення зносу робочих гальм. Система гідравліки з регулюванням позитивного потоку застосовує насос змінної продуктивності з електронним регулюванням для точного розподілу потоку мастила виходячи з переміщення важеля управління.

Cat® 988 - колісний навантажувач з підвищеною універсальністю – слайд 1
Cat® 988 - колісний навантажувач з підвищеною універсальністю – слайд 2

На робочому місці встановлена система для обробки основної інформації Cat® (VIMS), що відрізняється широким функціоналом. На інтерактивний сенсорний екран виводиться інформація про використання пального та ефективності його витрати в реальному часі. Рівень шуму в кабіні істотно знижений. Система регулювання температурою функціонує в безперебійному режимі. Крісло Cat® Comfort 3 має встановлені органи управління, що забезпечують м'яке і безперервне функціонування. Органи управління коробкою передач гарантують зручне управління пересуванням.

З метою безпеки в дистанційній панелі встановлений перемикач для освітлення сходів, вимикач двигуна і блокування коробки передач, а також стартера двигуна. Камери заднього виду дозволяють отримати чіткі зображення на екран в кабіні. Точки планового ТО і штуцери для вимірювання тиску в гідравлічній системі, а також клапани для взяття проб мастила легкодоступні.

Для допоміжної техніки на 988К впроваджується система управління корисним навантаженням і визначення об'єктів Cat®, яка базується на системі камер з радарами і встановлене програмне забезпечення в кабіні, що дозволяє отримати оператору інформацію про об'єкти, які зареєстровані радаром. Крім того, в якості допоміжної техніки встановлюють комплект охолодження моста, систему регулювання плавності ходу, швидкої заправки пальним, систему змащення, трьохзолотниковий клапан, високопродуктивну систему зміни мастила, підсвічування зі світлодіодами, набір для спрощення холодного пуску і надпотужну телеметричну систему Cat® Product Link.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

28.04.2022

Цеппелін Україна продовжує здійснювати сервісне обслуговування техніки Cat®
дізнатись більше
перейти до всіх новин