Про компанію

CAT® C6.6 ACERT – огляд двигуна в навантажувачі CAT® 953D

CAT® C6.6 ACERT – огляд двигуна в навантажувачі CAT® 953D

Гусеничні навантажувачі CAT® 953D створені для різноманітного використання - від розробки продукту і його транспортування до зачистки, розпушування і будівельних маніпуляцій. Розташовуючись на робочій зоні, даний навантажувач може стати відмінним аналогом екскаватора, колісного навантажувача або гусеничного трактора. На навантажувачах гусеничного типу лінії D стандартного виконання використовується ходова частина Cat System One. 6-циліндровий рядний двигун з робочим об'ємом 6,6 літрів передбачає цілий ряд нововведень бренду Caterpillar, які гарантують електронне регулювання, подачу пального і поліпшену подачу повітря, що в кінцевому рахунку сприяє гарній експлуатаційній результативності та низькій шкідливості відпрацьованих газів.

Двигун

У двигуні використовується технологія ACERT, яка представляє собою серію інновацій, створених інженерами Caterpillar і гарантує сучасне управління двигуном, ефективне і максимально точне дозування пального і рециркуляцію відпрацьованих газів, внаслідок чого в моделі 953D вдається досягти приголомшливих експлуатаційних характеристик і мінімального рівня шкодочинності відпрацьованих газів.

Двигун C6.6 характеризується компактними габаритами і відмінною продуктивністю. За рахунок цього він відрізняється приголомшливими значеннями зносостійкості, надійності та потужності. У двигуні застосовуються 4-клапанні головки циліндрів з каналами впускання і випускання, розміщення по різні боки, а також електронний контролер. Крім того, двигун обладнаний блоком циліндрів надійної конструкції, поршнями, колінчастим валом і системою із загальною паливорозподільною рампою. Використання системи ACERT дає можливість забезпечення відповідності двигуна C6.6 всім нормативам з охорони навколишнього середовища. Система ACERT, яка застосовується в двигунах C6.6 передбачає включення трьох головних систем: електронного управління, подачі пального і систему управління подачею повітря. Всі ці системи були модернізовані для підвищеного контролю процесу згоряння.

CAT® C6.6 ACERT – огляд двигуна в навантажувачі CAT® 953D – слайд 1
CAT® C6.6 ACERT – огляд двигуна в навантажувачі CAT® 953D – слайд 2
Електронне керування ADEM A4

Ця поліпшена система регулювання дизельним двигуном безперебійно контролює ключові значення роботи і опції двигуна. Вона застосовує сигнали датчиків на двигуні для регулювання подачі пального і контролю інших систем двигуна, які потрібні для регулювання навантаженням і експлуатаційними властивостями. ADEM A4 являє собою обчислювальний блок машини, за допомогою якого можна виявити швидкість реакції двигуна, можливість самодіагностики, контроль чистоти вихлопних газів і витрати пального навантажувача.

Паливна система

Завдяки багаторазовому впорскуванню пального воно подається в камеру згоряння за допомогою декількох точно вивірених мікропропорцій. Такий метод впорскування гарантує точне регулювання процесом згорання. Під управлінням модуля ADEM A4 точний обсяг пального подається форсунками в необхідний момент циклу згоряння. Досягається точне регулювання поруч характеристик процесу згоряння, керування яких дає можливість забезпечення підвищеної ефективності при одночасному зменшенні токсичності вихлопних газів. Пальне під великим тиском подається в кожну камеру згоряння форсунками Caterpillar, суміщеними з паливною системою із загальною рампою.

до всіх новин

інші Новини

Вітаємо з Великоднем!
Вітаємо з Великоднем!

 

14.04.2023

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше
перейти до всіх новин