Про компанію

CAT CONNECT. Чому управління обладнанням є важливим?

У нинішніх реаліях конкурентна боротьба в будівельній сфері вимагає від компаній все більших зусиль. Для успішного виконання нових проектів необхідно виконувати більший обсяг робіт при одночасному скороченні термінів будівництва та матеріально-технічних витрат

Сучасна будівельна техніка вдосконалюється з кожним роком, пропонуючи власникам більш високу продуктивність, функціональність та економічність. Але при цьому більш складні технології і використовувані конструкції вимагають куди більше уваги до машини, ніж щоденний огляд і перевірка рівня робочих рідин за допомогою щупа.

На ряду з достовірними фактами про поточний технічний стан устаткування, що експлуатується, власникам обладнання необхідно знати, наскільки ефективно в цілому використовується наявна техніка.

Компанія Caterpillar пропонує своїм замовникам готові рішення, з інтегрованими в обладнання технічними пристосуваннями, які дозволять оперативно отримувати необхідні дані. Використовуючи отриману інформацію і спеціальні засоби для її аналітичної обробки, власник обладнання отримає наочну картину про ефективність роботи всього парку будівельної техніки. Це дозволить своєчасно приймати обгрунтовані рішення і проводити коректування в роботі устаткування. У результаті власник техніки отримає ефективний інструмент для контролю витрат, зниження ризиків, підвищення віддачі від експлуатованої техніки і працюючого персоналу.

Наведений нижче відеоматеріал наочно демонструє, яким чином новітні технології CAT з управління обладнанням допоможуть в успішному досягненні ваших цілей.CAT® EMSOLUTIONS

Обираючи один з п'яти рівнів сервісу, ви отримуєте необхідну вам підтримку, не оплачуючи непотрібні вам послуги.

Level 1: МАТИ ДОСТУП забезпечує вам підключення до Cat Product Link™ і VisionLink® для того, щоб ви знали, де знаходиться ваше обладнання, і що воно робить.

Level 2: ІНФОРМУВАТИ додає функцію щомісячної звітності по парку в порівнянні з іншими парками у вашому регіоні.

Level 3: ОТРИМАТИ ПОРАДУ дає вам експертні рекомендації радника з моніторингу станів обладнання вашого дилера Cat.

Level 4: ПІДТРИМУВАТИ знімає з вас частину навантаження, пов'язаної з виконанням профілактичного техобслуговування.

Level 5: УПРАВЛЯТИ дозволяє вам зосередитися на своєму бізнесі, в той час як дилер буде займатися управлінням вашим парком устаткування.

до всіх новин

інші Новини

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше

30.12.2022

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
дізнатись більше

24.12.2022

Вітаємо з Різдвом Христовим!
дізнатись більше
перейти до всіх новин