Про компанію

Cat починає випуск нових суднових двигунів C8.7

Cat починає випуск нових суднових двигунів C8.7
На проведеній в Форт-Лодердейлі на узбережжі Флориди морської виставці представники Caterpillar Marine стартував прийом замовлень на виготовлення і поставку новітнього суднового двигуна C8.7. Після заяв виробника про початок проектування даного 6-ти циліндрового турбодизельного двигуна рядної конструкції з робочим об'ємом циліндрів 8700 см. Куб., Початок випуску і продажів новинки стало одним з найбільш очікуваних подій для всього сегменту морських двигунів подібного класу.


Незважаючи на те що, процеси розробки, випробувань і сертифікації нової моделі двигуна зайняли майже 3 роки кропіткої праці компанії, виробники демонструють повну рішучість до початку продажів С8.7, який, за їхніми заявами, характеризується винятковими техніко-економічними характеристиками і має в даний час вкрай обмежену кількість аналогів серед близьких за обсягом двигунів.

Нова модель має неперевершений крутний момент при невисоких оборотах двигуна, а максимальна потужність двигуна складає 650 к.с. і досягається вже при частоті обертання 2300 об/хв. Таких показників вдалося досягти за рахунок комбінованої конструкції системи наддуву, яка крім механічного нагнітача включає в себе газопріводну турбіну. Таким чином, при роботі на низьких оборотах задіюється механічний нагнітач з ремінною передачею, який автоматично відключається при досягненні оптимальних оборотів турбіни. Даний підхід дозволив виробнику забезпечити максимально рівну характеристику потужності двигуна у всьому діапазоні робочих оборотів і виключити необгрунтовані втрати потужності.

За кілька місяців ходових випробувань, протягом яких новий двигун успішно працював на різних суднах довжиною 14-16 метрів, спільне напрацювання склало 7500 мотогодин. Конструкція нового суднового двигуна передбачає можливість установки як за традиційною схемою Вал + Гвинт, так і в складі високотехнологічних сучасних приводів. Наприклад, передбачена сумісність С8.7 з новою системою Three60 Pod 650, випуск якої в Caterpillar анонсували навесні 2015 року.

За своїй екологічній чистоті новий двигун Cat C8.7 відповідає високим вимогам стандартів EU Stage IIIA, EPA Tier 3, RCD, а також IMO 2.

Вартість С8.7 виробником на даному етапі не розголошується.

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин