Про компанію

Cat® Reman – технології відновлення деталей двигунів

Cat® Reman – технології відновлення деталей двигунів
Стовідсоткова продуктивність і низькі витрати

Двигуни Cat® застосовуються для виконання найскладніших маніпуляцій та в найскладніших експлуатаційних умовах. Cat® Reman – це величезний вибір продукції, який включає в себе складові двигунів і повністю відновлені двигуни, які за своїм функціоналом та надійністю нічим не поступаються новим. Завдяки всьому цьому вдається домогтися максимальної продуктивності та знизити витрати.

Відновлені двигуни і елементи до них

В ході відновлення професіонали Cat® Reman задіють виключно запасні деталі Сat®, багато з яких є новими. Двигуни модернізуються завдяки пріоритетним конструктивним нововведенням. Крім цього, кожен двигун зазнає випробувань на динамометричному стенді з метою виявлення його експлуатаційно-технічних властивостей та забезпечення гарантії збігу характеристик продукції Cat® Reman і Сat®.

Генератори дизель-генераторних установок

Відновлені генератори представляють собою готове до використання рішення, яке виключає тривале очікування перемотування генератора в спеціалізованій майстерні. Генератори Cat® Reman поновлюються безпосередньо на виробництві з залученням процесів технологічного контролю Сaterpillar і піддаються таким же суворим випробуванням, як і прилади Cat®. Готові пристрої поставляють без блок-контейнера, що збільшує їх практичність використання.

Блоки циліндрів з головками і без

Прилади піддаються розбиранню, елементи очищаються згідно з суворими нормативами чистоти та ретельно перевіряються, щоб упевнитися у відсутності тріщин, ерозій та інших уражень.

Поверхні блоків і головок зі сполученням піддаються шліфуванню згідно із заводськими технічними умовами. Колінчасті вали піддаються перешліфовуванню, поліруванню, перевірці на предмет наявності торцевого або радіального биття. Всі підшипники, ущільнення, прокладки і поршневі кільця змінюються новими елементами. Блоки піддаються випробуванням на електронному обладнанні для гарантії високої якості і тривалості експлуатації.

Cat® Reman – технології відновлення деталей двигунів 1
Cat® Reman – технології відновлення деталей двигунів 2
Головки блоків циліндрів

В ході проведення ремонтування головки циліндрів повністю перевіряються способом магнітної дефектоскопії для визначення тріщин. Також вони проходять контроль для визначення інших вад, вдосконалюються з урахуванням останніх конструктивних інновацій. Поверхня, яка сполучається з блоком, піддається шліфуванню з метою досягнення міцного кріплення з блоком циліндрів і попередження витоків газоподібних речовин згоряння та охолоджуючої рідини. Всі основні деталі замінюються новими запчастинами Cat®. Перш ніж відправити з виробництва головки циліндрів Cat® Reman піддаються пресуванню для перевірки герметичності.

Повітряні компресори

Шейки колінчатих валів піддаються перешліфовуванню з подальшою поліровкою, а циліндри обробляють до потрібних розмірів. Кожен окремий компресор піддається комплектації новими поршневими кільцями, гумовими частинами, ущільненнями, прокладками і шайбами для забезпечення точно таких же характеристик, як у нових компресорів.

Генератори / стартери

З метою досягнення властивостей, які прирівнюються до нових вузлів, замінюються функціонально важливі деталі.

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин