укр

Про компанію

Cat® Reman – технології відновлення деталей двигунів

Cat® Reman – технології відновлення деталей двигунів
Стовідсоткова продуктивність і низькі витрати

Двигуни Cat® застосовуються для виконання найскладніших маніпуляцій та в найскладніших експлуатаційних умовах. Cat® Reman – це величезний вибір продукції, який включає в себе складові двигунів і повністю відновлені двигуни, які за своїм функціоналом та надійністю нічим не поступаються новим. Завдяки всьому цьому вдається домогтися максимальної продуктивності та знизити витрати.

Відновлені двигуни і елементи до них

В ході відновлення професіонали Cat® Reman задіють виключно запасні деталі Сat®, багато з яких є новими. Двигуни модернізуються завдяки пріоритетним конструктивним нововведенням. Крім цього, кожен двигун зазнає випробувань на динамометричному стенді з метою виявлення його експлуатаційно-технічних властивостей та забезпечення гарантії збігу характеристик продукції Cat® Reman і Сat®.

Генератори дизель-генераторних установок

Відновлені генератори представляють собою готове до використання рішення, яке виключає тривале очікування перемотування генератора в спеціалізованій майстерні. Генератори Cat® Reman поновлюються безпосередньо на виробництві з залученням процесів технологічного контролю Сaterpillar і піддаються таким же суворим випробуванням, як і прилади Cat®. Готові пристрої поставляють без блок-контейнера, що збільшує їх практичність використання.

Блоки циліндрів з головками і без

Прилади піддаються розбиранню, елементи очищаються згідно з суворими нормативами чистоти та ретельно перевіряються, щоб упевнитися у відсутності тріщин, ерозій та інших уражень.

Поверхні блоків і головок зі сполученням піддаються шліфуванню згідно із заводськими технічними умовами. Колінчасті вали піддаються перешліфовуванню, поліруванню, перевірці на предмет наявності торцевого або радіального биття. Всі підшипники, ущільнення, прокладки і поршневі кільця змінюються новими елементами. Блоки піддаються випробуванням на електронному обладнанні для гарантії високої якості і тривалості експлуатації.

Cat® Reman – технології відновлення деталей двигунів – слайд 1
Cat® Reman – технології відновлення деталей двигунів – слайд 2
Головки блоків циліндрів

В ході проведення ремонтування головки циліндрів повністю перевіряються способом магнітної дефектоскопії для визначення тріщин. Також вони проходять контроль для визначення інших вад, вдосконалюються з урахуванням останніх конструктивних інновацій. Поверхня, яка сполучається з блоком, піддається шліфуванню з метою досягнення міцного кріплення з блоком циліндрів і попередження витоків газоподібних речовин згоряння та охолоджуючої рідини. Всі основні деталі замінюються новими запчастинами Cat®. Перш ніж відправити з виробництва головки циліндрів Cat® Reman піддаються пресуванню для перевірки герметичності.

Повітряні компресори

Шейки колінчатих валів піддаються перешліфовуванню з подальшою поліровкою, а циліндри обробляють до потрібних розмірів. Кожен окремий компресор піддається комплектації новими поршневими кільцями, гумовими частинами, ущільненнями, прокладками і шайбами для забезпечення точно таких же характеристик, як у нових компресорів.

Генератори / стартери

З метою досягнення властивостей, які прирівнюються до нових вузлів, замінюються функціонально важливі деталі.

до всіх новин

інші Новини

25.01.2022

Переваги використання навісних систем Cat® SMART
дізнатись більше

20.01.2022

Особливості експлуатації кар'єрних самоскидів на технологічних дорогах
дізнатись більше

18.01.2022

Особливості комфортного екскаватора Cat® 320 GC
дізнатись більше

17.01.2022

Плани сталого розвитку – пріоритетного напрямку для Zeppelin та Caterpillar!
дізнатись більше
перейти до всіх новин