Про компанію

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів

США

За даними Бюро статистики праці США до 2031 року в США буде додано понад 457 000 посад операторів важкого гірничого обладнання. Лідери будівельної галузі звернулися по допомогу в розробці програм з підготовки операторів для цієї техніки. У відповідь на це Теннессійський коледж прикладних технологій – Ноксвілл – запустив свою програму навчання операторів на новітніх симуляторах Cat® Simulators.

Що таке Cat® Simulators?

Cat® Simulators - нова та ефективна система навчання операторів, що вже зарекомендувала себе в Америці, яка дозволяє швидко та якісно навчитися керувати гірничим самоскидом, гідравлічним екскаватором або бульдозером буквально не відходячи від екрана і зразу переходити до роботи у реальних умовах.

Перевага Cat® Simulators полягає в тому, що оператори вивчають ті самі процедури, які відбуваються на реальній машині, використовуючи оригінальні елементи керування, що в майбутньому дозволить їм швидше переходити до роботи.

Україна

Цеппелін Україна не залишається в стороні від сучасних підходів, тому теж залучає симулятори до процесу навчання операторів. Вперше це відбулося у 2020 році. Для Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату, на якому експлуатуються самоскиди САТ 785С, була розроблена програма та проведені заняття з підвищення кваліфікації операторів цих самоскидів.

Програма включала в себе, як теоретичну частину, так і практичні завдання, які проводилися за допомогою симулятора Cat® Simulators та закріпленням матеріалу в умовах кар’єру.

Ефективність програми була відзначена керівництвом на високому рівні.

Досвід використання симуляторів Cat® Simulators буде особливо потрібний під час процесу відбудови України та відновлення виробництва гірничо-видобувальної галузі, оскільки це не тільки допоможе підвищувати кваліфікацію уже наявних операторів, але й швидко готувати нових.

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів 1
Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів 2
Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів 3
Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів 4
до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин