Про компанію

Caterpillar на виставці “CONEXPO-CON/AGG 2017”

Caterpillar на виставці

7-11 березня в Лас-Вегасі відбулася одна з провідних світових виставок, присвячених будівельній техніці, обладнанню та матеріалам - "CONEXPO-CON/AGG 2017".


В рамках заходу компанія Caterpillar продемонструвала не тільки спецтехніку, але і нові технології Cat®. У двох виставкових залах загальною площею 60 тис. кв. футів технології Cat® Connect для машинного управління і моніторингу були представлені разом з технікою, яку вони покращують - від ковшового навантажувача до 90 тонного екскаватора.

На виставці, також, відбулася презентація 8 нових моделей Cat® (екскаватори, навантажувачі, бульдозер, телескопічний навантажувач і дорожньо-фрезерна машина).

Серед новинок - колісний екскаватор Cat® M317F. Модель відрізняється поліпшеним дизайном, універсальністю, вищою продуктивністю в складних умовах роботи і компактним радіусом повороту. Також, на виставці були представлені оновлені моделі екскаваторів 390F і 336F XE, які тепер здатні на ту ж продуктивність при значно меншій витраті палива.

Новий колісний навантажувач 986K, представлений на виставці, замінив модель серії H і забезпечує більш низькі витрати при землерийних роботах.

Відвідувачі змогли ознайомитися з новим Cat® Articulated Truck 745, який обладнаний просторою кабіною з підвищеною видимістю. Нові можливості машинного управління даної моделі додатково покращують продуктивність і гарантують більш високий рівень безпеки операторів. Система стабілізації мінімізує можливість перекидання, тоді як оновлений режим економії знижує споживання палива.

Серед інших представлених експонатів на виставці був бульдозер D6T, який обладнаний новітньою коробкою передач і сучасною автоматичною системою перемикання. Вона дозволяє D6T економити паливо більш ніж на двадцять відсотків на відміну від попередніх моделей.

Крім великих машин, на CONEXPO також була представлена малогабаритна техніка: новий телескопічний навантажувач TH514D з трьохсекційною стрілою підйомного крана, новою системою виявлення об'єкта при русі заднім ходом і розширеним екраном зображень з камер заднього виду.


CONEXPO-CON/AGG 2017 - це найбільша промислова виставка, на якій понад 2500 виробників представляють нові моделі спецтехніки для будівельних, асфальтових, земляних, видобувних робіт, комунального господарства та ін.

до всіх новин

інші Новини

07.05.2024

Навчання, практика та стажування – робота у компанії вашої мрії.
дізнатись більше

12.04.2024

ЦЕППЕЛІН УКРАЇНА ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У MINING RECOVERY CONFERENCE.
дізнатись більше

12.02.2024

“Цеппелін Україна” взяла участь у найбільшій конференції для спеціалістів в агро – Refarm у м. Львів.
дізнатись більше

10.01.2024

Передача авто одній з бригад ЗСУ!
дізнатись більше
перейти до всіх новин