Про компанію

Caterpillar про ефективні способи управління персоналом. Оператори

Які б передові технології не використали виробники спецтехніки, на сьогоднішній день оператор машини є одним з головних учасників робочого процесу. Від якості та ефективності його роботи багато в чому будуть залежати і показники вашого бізнесу.

Устаткування Caterpillar генерує велику кількість інформації про основні параметри і режимах роботи машин. Деякі з отриманих даних можна з легкістю використовувати для контролю роботи персоналу, оцінки кваліфікації оператора і загальної ефективності його роботи. Представлені нижче чотири нескладних поради, допоможуть вам, грунтуючись на даних отриманих з машини, дізнатися рівень кваліфікації своїх операторів і виконати необхідні дії для підвищення ефективності їх роботи.

1.       Контролюйте витрати палива оператором.

Оцінка витрати палива на одній і тій самій машині під управлінням різних операторів допоможе більше дізнатися про роботу кожного з них. Більш економічна витрата пального при виконанні однакових робіт свідчить про кращий контроль оператора над машиною і більш безпечноме виконанні операцій. Це також сприятливо відбивається на терміну служби обладнання.

2.       Заохочуйте персонал за хорошу роботу.

Використовуйте дані, отримані з машини, для оцінки ефективності роботи операторів. По-перше, метод «пряника» виявляється більш ефективним, ніж метод «батога», а по-друге об'єктивні та наочні показники в оцінці персоналу покажуть вашим оператором справедливість заохочення.

3.       Стимулюйте операторів проявляти увагу до попереджень.

Будь-яка система діагностики та моніторингу роботи обладнання буде марна, якщо на її повідомлення і попередження не звертати уваги. Переконайтеся, що ваш персонал розуміє важливість і значення попереджувальних сигналів, за допомогою яких машина повідомляє йому про відхилення в роботі.

4.       Контактуйте з операторами, задавайте питання, слухайте їх думку.

Спілкування з керівництвом допоможе оператору повною мірою відчути його важливість і участь у робочому процесі, а значить - підвищить його мотивацію. Поясніть, з якою метою, і які дані з їхніх машин ви використовуєте. Не відмовляйтеся вислухати думку оператора, адже вони виконують свою роботу щодня і можуть згенерувати кілька хороших ідей.

Ефективні способи управління персоналом. Операторидо всіх новин

інші Новини

Вітаємо з Великоднем!
Вітаємо з Великоднем!

 

14.04.2023

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше
перейти до всіх новин