укр

Про компанію

Caterpillar поповнила модельний ряд гусеничних екскаваторів оновленою моделлю Cat 311F L RR

При проектуванні нового гідравлічного екскаватора Cat 311F L RR американський виробник спецтехніки окрему увагу приділив показниками витрати палива, продуктивності та екологічній чистоті.

Отримана в результаті машина в порівнянні зі своїм попередником Cat 311D RR характеризується 20% економією палива і збільшеним об'ємом ковша, що робить її техніко-економічні характеристики переважнішими. Крім цього новинка відрізняється зниженим рівнем шуму, а за рівнем токсичності вихлопних газів відповідає вимогам новітніх екологічних норм 2014 року.


На екскаватор Cat 311F L RR встановлено новий дизельний двигун Cat 3.4В, який здатний розвивати потужність до 70 л.с., а ефективна трансмісія дозволяє досягати екскаватору максимальної швидкості в 5,4 км/год. Завдяки зниженому витраті палива знижується величина експлуатаційних витрат. Спеціальний режим Eco забезпечує максимальну економію палива і автоматично припиняє роботу двигуна при перевищенні заданого часу роботи екскаватора в режимі холостого ходу.

Малий радіус заднього повороту складає всього 1,75 м і дозволяє ефективно використовувати гідравлічний екскаватор даної моделі при роботі на майданчиках з обмеженим простором робочої зони. Масивна противага масою 2450 кг забезпечує високу стійкість екскаватора, як при русі на ділянках з великим ухилом, так і при експлуатації на важких режимах.

На додаток до поліпшених техніко-експлуатаційними показниками гідравлічний екскаватор Cat 311F L RR отримав модернізовану комфортабельну кабіну оператора. Обладнана системою захисту від перекидання, кабіна надійно захищає оператора, забезпечуючи при цьому максимально можливий рівень огляду робочої площадки і навісного обладнання екскаватора. Ефективна система клімат-контролю і крісло з системою підігріву і регульованою пневматичною підвіскою забезпечить максимальну працездатність оператора протягом усього робочого дня.

Додаткові дзеркала і камера заднього виду, що встановлюються в стандартній комплектації в поєднанні з багатофункціональним монітором забезпечують повний контроль над робочим процесом та основними параметрами екскаватора.

до всіх новин

інші Новини

26.11.2021

Нові колісні навантажувачі Cat® 980 та 982
дізнатись більше

25.11.2021

Огляд фронтального навантажувача Cat® 992K
дізнатись більше

23.11.2021

Бульдозер Cat D5: технологічні рішення
дізнатись більше

19.11.2021

Новий бульдозер Cat® D7
дізнатись більше
перейти до всіх новин