Про компанію

Caterpillar поповнила модельний ряд гусеничних екскаваторів оновленою моделлю Cat 311F L RR

Caterpillar поповнила модельний ряд гусеничних екскаваторів оновленою моделлю Cat 311F L RR
При проектуванні нового гідравлічного екскаватора Cat 311F L RR американський виробник спецтехніки окрему увагу приділив показниками витрати палива, продуктивності та екологічній чистоті.

Отримана в результаті машина в порівнянні зі своїм попередником Cat 311D RR характеризується 20% економією палива і збільшеним об'ємом ковша, що робить її техніко-економічні характеристики переважнішими. Крім цього новинка відрізняється зниженим рівнем шуму, а за рівнем токсичності вихлопних газів відповідає вимогам новітніх екологічних норм 2014 року.


На екскаватор Cat 311F L RR встановлено новий дизельний двигун Cat 3.4В, який здатний розвивати потужність до 70 л.с., а ефективна трансмісія дозволяє досягати екскаватору максимальної швидкості в 5,4 км/год. Завдяки зниженому витраті палива знижується величина експлуатаційних витрат. Спеціальний режим Eco забезпечує максимальну економію палива і автоматично припиняє роботу двигуна при перевищенні заданого часу роботи екскаватора в режимі холостого ходу.

Малий радіус заднього повороту складає всього 1,75 м і дозволяє ефективно використовувати гідравлічний екскаватор даної моделі при роботі на майданчиках з обмеженим простором робочої зони. Масивна противага масою 2450 кг забезпечує високу стійкість екскаватора, як при русі на ділянках з великим ухилом, так і при експлуатації на важких режимах.

На додаток до поліпшених техніко-експлуатаційними показниками гідравлічний екскаватор Cat 311F L RR отримав модернізовану комфортабельну кабіну оператора. Обладнана системою захисту від перекидання, кабіна надійно захищає оператора, забезпечуючи при цьому максимально можливий рівень огляду робочої площадки і навісного обладнання екскаватора. Ефективна система клімат-контролю і крісло з системою підігріву і регульованою пневматичною підвіскою забезпечить максимальну працездатність оператора протягом усього робочого дня.

Додаткові дзеркала і камера заднього виду, що встановлюються в стандартній комплектації в поєднанні з багатофункціональним монітором забезпечують повний контроль над робочим процесом та основними параметрами екскаватора.

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин