Про компанію

Caterpillar представила новий навантажувач 926M

Caterpillar представила новий навантажувач 926M

Чергова новинка серед малих фронтальних навантажувачів Caterpillar - колісний навантажувач 926M. Техніка призначена для роботи в сільськогосподарській сфері. Серед головних особливостей нової моделі її компактність, економність у витраті палива і кабіна з підвищеним комфортом. При використанні техніки в стандартному режимі ви помітите, що ця модель навантажувача економить близько 10% палива в порівнянні з серією Cat К, але не поступається їй за продуктивністю.

Нова модель Caterpillar досить компактна, з нею зручно працювати на невеликих територіях, в близькості до будівель і навіть у закритих ангарах. В останньому варіанті особливо важливою є відповідність двигуна навантажувача 926M екологічним нормам Tier 4 Final / Stage IV.


На максимальній швидкості двигуна C7.1 ACERT (1800 об./хв) машина Caterpillar 926M досягає потужності в 148 кінських сил. Вибір режиму роботи дозволяє знизити швидкість механізму до 1600 обертів і зменшити витрату палива. Паливний бак навантажувача вміщує 195 літрів, завдяки чому техніку не доведеться дозаправляти під час роботи.

Режим роботи Performance Power Mode дозволяє навантажувачу 926M збільшувати швидкість двигуна і потужність на 12% і 10% відсотків відповідно. Для цього операторові слід натиснути лише одну кнопку на сенсорному екрані управління.


Що стосується кабіни, то головний прогрес - це автоматична система клімат-контролю, яка подбає про комфорт оператора в будь-який час року. За допомогою параболічних дзеркал і задньої камери істотно покращено огляд. Джойстик керування, рульове колесо і підвіски сидіння повністю регулюються і підлаштовуються під оператора 926M. Через додатковий РК монітор, який функціонує на більш ніж 25 мовах, він може стежити за всіма параметрами і станом кожної системи навантажувача.


Колісний навантажувач Caterpillar 926M обладнаний Z-подібним важільним механізмом, тому має здатність не тільки носити вантажі, а й виконувати риючі роботи. Це робить спецтехніку більш продуктивною і універсальною. Для максимальної ефективності машину оснащено електрогідравлічною системою управління, яка налаштовується автоматично. Потік і тиск в новому навантажувачі Cat автоматично змінюється в залежності від навантаження.

Щоб дізнатися більше про новий навантажувач 926M і його наявність, зверніться до офіційного дилера Caterpillar в Україні - компанії Цеппелін Україна.


до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин