Про компанію

Caterpillar презентувала новий екскаватор-навантажувач

Caterpillar презентувала новий екскаватор-навантажувач
Модель екскаватора-навантажувача 415F2 IL була сконструйована на основі попередника Cat 415F2. Вага новинки складає 7 тонн. Модель оснащена фірмовим двигуном Cat 3.4B, потужність якого становить 74 к.с.

Cat 415F2 IL обладнаний 4-ступінчастою коробкою передач з функцією "Power Shuttle". Блокування трансмісії може бути активовано за допомогою кнопки підлогового монтажу або кнопки на важелі управління навантажувача. Розташування всіх елементів є максимально зручним для оператора.Противаги 415F2 IL вбудовані в середину трактора, а 5 гідравлічних клапанів відкривають додаткові можливості в роботі. Вони призначені для ефективного використання палива і більш тихого функціонування. Тягове зусилля машини при будь-якій швидкості роботи двигуна дозволяє оператору виконувати завдання різного рівня складності, не змінюючи при цьому темпу руху машини в цілому.

Однією з відмінностей перед звичайним екскаватором-навантажувачем є скорочення кута повороту оператора від 180 градусів до 90, що робить кабіну більш зручною . Це дає можливість водієві бачити як лицьову, так і тилову частину навантажувача. Щоб впровадити цю інновацію, конструкторам Caterpillar довелося цілком переробити конструкцію кабіни, додавши пневмопідвіску, а також перемістити джойстики управлння та педалі.Швидка і легка заміна кріплення забезпечує універсальність і здатність вибирати правильний інструмент для роботи. Яскравий і великий РК-екран дозволяє легко контролювати роботу. Покращують ефективність управління і світлодіодні індикатори, які разом із звуковими сигналами мінімізують ймовірність помилок оператора.

Додатковим бонусом до техніки є установка системи "Product Link", яка дозволяє віддалено отримати всю необхідну інформацію про роботу техніки.
Дізнатися про інші моделі і їх технічні характеристики ви можете в розділі "Екскаватори-навантажувачі"


до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин