Про компанію

Caterpillar виходить за рамки заліза на MINExpo 2016


З 26 по 28 вересня в Лас-Вегасі пройшла виставка MINExpo 2016 - головна експозиція гірничо-шахтного устаткування і послуг в усьому світі. На заході понад 100 компаній продемонстрували широкий спектр нової спецтехніки, комплектуючих і рішень для підприємств гірничовидобувної галузі. Серед них - компанія Caterpillar. Крім нової спецтехніки, Cat® запропонувала ряд інноваційних технологій і тим самим "Вийшла за рамки заліза" - саме під таким гаслом була підготовлена експозиція Caterpillar.

"Наші клієнти - наші партнери. Для їхнього успіху ми пропонуємо не тільки сучасне обладнання, а й найкращі технології аналізу даних і автоматизації, які зроблять техніку ще більш ефективною" - сказав голова Caterpillar і головний виконавчий директор Дуг Оберхельман.  Експозиція Caterpillar на виставці MINExpo 2016 це:

  • 52 000 квадратних футів для демонстрації нового підземного і наземного обладнання.

  • Автономні пропозиції для вантажних автомобілів, бульдозерів, сверл і підземних навантажувачів, які забезпечать ще більший рівень ефективності, безпеки та продуктивності.

  • Демонстрація систем управління життєвими циклами обладнання (ремонт, модернізація і сервісне обслуговування).

  • Нові пропозиції від Cat® Financial.

  • Інтерактивні тренажери для навчання правильному управлінню спецтехнікою, після чого робота оператора стане ефективніше і безпечніше.

На виставці MINExpo 2016 Caterpillar представила ряд нових машин для поверхневих і підземних гірничих робіт. Окрему частину експозиції займали зони, на яких представники компанії демонстрували технології, системи аналізу даних і автоматичного управління обладнанням.

     

Рішення, запропоновані фахівцями Caterpillar, відкривають нові можливості в сфері аналітики, які дозволяють оптимізувати експлуатаційні витрати гірничодобувних підприємств і істотно підвищити ефективність роботи спецтехніки.

Відео "Виставка гірничо-шахтного устаткування MINExpo 2016 у Лас-Вегасі" на нашому YouTube каналі.

Слідкуйте за новинами компанії Цеппелін Україна, щоб дізнатися, коли нова спецтехніка вийде в масове виробництво і буде доступна для вітчизняних підприємств. Подивитися каталог доступної техніки можна в розділі Гірська і кар'єрна техніка.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

28.04.2022

Цеппелін Україна продовжує здійснювати сервісне обслуговування техніки Cat®
дізнатись більше
перейти до всіх новин