укр

Про компанію

Caterpillar випустила новий компактор 815K

Серія ущільнювачів сміття Caterpillar поповнилося новим компактор 815K. Особливості техніки: збільшена продуктивність і вдосконалена кабіна. У новій моделі компанія змінила конструкцію зубців на барабанах компактора, що дозволило при меншій кількості оборотів досягати більшого ущільнення. Так, площина грунту буде виглядати набагато рівніше, ніж після роботи попередніх моделей.


Система управління ущільненням Cat 815K працює за технологією Machine Drive Power (MDP), що дозволяє вимірювати опору і корелювати роботу техніки виходячи з жорсткості ґрунту. Додаткова 3D система в реальному часі показує прогрес по ущільненню і записує результати. Завдяки цьому функція COMPACT може проаналізувати результати роботи і створити звіт.

Модель Cat 815K дає можливість поєднувати різні способи ущільнення: вібрацію, пресинг, а також маніпулювання. На колесах машини знаходяться очищаючі бруси, які регулюються на панелі управління технікою. STIC-система дозволяє управляти машиною з мінімальними затратами зусиль оператора. Для цього в коробці передач використовуються інтегровані електронні системи управління.

Довжина нової моделі компактора з відвалом на землі становить 6,22 м. Ширина по колесах — 3,2 м, а висота до верху кабіни - 3,4 м. Завдяки збільшеному баку для пального Cat 815K може працювати без перерви до 12 години. Безумовно, всей це час оператор повинен перебувати в комфорті. Саме тому розробники сконструювали повністю ізольовану від зовнішніх звуків і вібрацій кабіну. А крісло Comfort III на пневматичній підвісці забезпечить максимальний комфорт для працівника. Також в кабіні встановлена система клімат-контролю і фільтрація повітря. Великі скляні площі і камера заднього виду забезпечить круговий огляд.
до всіх новин

інші Новини

Умови фінансування вживаної техніки Cat®
Умови фінансування вживаної техніки Cat®

Cat Certified Used - розрахунок лізингу

27.03.2020

26.03.2020

Сфери застосування біогазу
дізнатись більше

24.03.2020

Довгий шлях вживаної спецтехніки до стану “як нова”: перевірена, з гарантією, готова до роботи
дізнатись більше

24.03.2020

Особливості технологій, встановлених в самоскиді CAT 745
дізнатись більше

23.03.2020

Яку б/в спецтехніку краще обрати?
дізнатись більше
перейти до всіх новин