Про компанію

Що цікавило читачів у 2016 році?

Що цікавило читачів у 2016 році?

Щотижня підписники "Цеппелін Україна" отримують свіжу порцію новин. Це події Caterpillar, концерну Цеппелін або нашої компанії, інформація про нове обладнання, анонси та звіти заходів, інтерв'ю з працівниками компанії, корисні поради щодо вибору техніки і рекомендації з експлуатації. А оскільки в кінці року прийнято підводити підсумки, ми також вирішили зробити рейтинг найцікавіших новин, що вийшли в 2016-у.

1. 20 РОКІВ УСПІХУ: "ЦЕППЕЛІН УКРАЇНА" СВЯТКУЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

29 липня 1996 року було зареєстровано офіційне представництво німецького концерну "Zeppelin Baumaschinen GmbH". Саме з цієї дати починається історія успіху компанії "Цеппелін Україна" - ексклюзивного дилера американської спецтехніки Caterpillar, представника брендів Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Berthoud, Bourgault, Gregoire Besson, Krampe, Capello, Rabe та інших. У статті про те, що сталося за ці 20 років і хто став причиною успіху.


2. НА ШЛЯХУ ДО СВІТОВИХ СТАНДАРТІВ

Продуктивність, надійність і ефективність використання обладнання - три кити, на які спирається в операційній діяльності будь-яке успішне підприємство. Реалізовуючи два перших, Caterpillar прагне знайти оптимальні рішення для допомоги своїм партнерам в поліпшенні з третьою складовою. Для цього вперше в СНД реалізується річна комплексна програма оцінки та підвищення кваліфікації операторів техніки Сat®.

Протягом року оператори будуть перебувати під контролем аналітичних систем, що постійно фіксуватимуть їх дії, і пильним наглядом сертифікованих фахівців. Детальніше про програму читайте в статті.


3. ЦЕППЕЛІН УКРАЇНА: СЕКРЕТ ВЕЛИКОГО УСПІХУ

До 20-річчя компанії Цеппелін Україна, редакція головного будівельного порталу України - Build Portal дізнавалася секрети успіху з перших вуст. На питання відповідали керівник відділу реклами Юлія Завадська і керівник підрозділу продажів вживаної техніки Андрій Король. У статті відповіді про те, як все починалося і що буде далі.


4. ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ КОМПАНІЇ CATERPILLAR: ДРОНИ

Компанія Caterpillar проводить активну розробку і тестування безпілотників для збору інформації про роботу спецтехніки. Інженери впевнені, що впровадження подібних рішень допоможе компаніям стати більш продуктивним, удосконалити процес прийняття бізнес-рішень і оптимізувати свої операції.


5. КУПІВЛЯ ВЖИВАНОЇ ТЕХНІКИ: ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Перед купівлею вживаної техніки покупець стикається з безліччю питань: як правильно вибрати машину для роботи, на які вузли і агрегати необхідно звернути увагу в першу чергу, які технічні нюанси потрібно врахувати і як уникнути типових помилок? Читайте статтю, щоб дізнатися відповіді!


до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин