Про компанію

Декілька важливих фактів про міні-навантажувачі серії D3

Декілька важливих фактів про міні-навантажувачі серії D3

У лінійці D3 виробники модернізували умови роботи оператора і збільшили стійкість до навантажень. Крім усього іншого, техніка була доповнена розумним навісними обладнанням.

Модельний ряд міні-навантажувачів серії D3

Колісні міні-навантажувачі 232D3 236D3 242D3 246D3 262D3
Гусеничні міні-навантажувачі 257D3 259D3 279D3 279D3 289D3
1. Двері кабіни стали ширше, а простір ще більше

Лінійка D3 відрізняється від попередніх машин більш комфортними робочими умовами оператора. Так, кабіни даних навантажувачів мають двері з більш широким відкриттям. Відповідно, потрапити всередину оператору тепер простіше. Ще одне нововведення – підвищений зазор на 76 мм між руків'ям джойстиків. У підсумку в кабіні утворилося додаткове місце для ніг.

2. Міні-машини тепер стали міцніше та швидше

Моделі гусеничного типу також зазнали змін. За рахунок модернізації рами ходової частини і торсіонних осей фахівцям вдалося знизити розгойдування машин і збільшити їх стійкість при взаємодії з важкими вантажами, плануванні ґрунту або навантаженні машин.

Гусеничні міні-навантажувачі Cat® в стандартній комплектації оснащені двошвидкісним режимом ходу, що дозволяє збільшити продуктивність обладнання. Крім того, слід окремо відзначити швидкість даної машини, яка на 20% вище, ніж у машин лінійки D.

3. Автоматичне розпізнавання навісного обладнання

Машини лінійки D3 оснащені розумною технологією, завдяки якій вдається автоматично розпізнавати додаткову техніку з лінійки SMART і налаштовувати деталі управління.

Лінійка SMART включає в себе бульдозерний або грейдерний відвали та екскаваторну техніки. При оснащенні відвалів на спеціальному екрані оператор може виконати переналаштування джойстиків з метою здійснення таких функцій навісного обладнання, як перекіс, підйом або поворот. При експлуатації землерийних систем стандартні джойстики відповідають за опції стріли, рукояті, ковша та повороту.

Декілька важливих фактів про міні-навантажувачі серії D3 1
Декілька важливих фактів про міні-навантажувачі серії D3 2
4. Опцій допомоги оператору стало більше

Технологія ASSIST дає можливість вибору схеми поперечного ухилу робочої техніки вправо або вліво. Оператор стежить за обраною стороною, а автоматика за протилежною. Відомості про кути перекосу відвалу зберігаються в пам'яті, після чого активуються за допомогою застосування кнопки на джойстику. Дана кнопка також дозволяє відновити нульовий кут перекосу. Крім цього, у міру того, як повертається відвал і змінюється геометрія навісних систем, розраховується та підтримується налаштування поперечного ухилу. Відомості про кути нахилу та повороту робочого обладнання транслюються на монітор.

У лінійці D3 з'явилися ще деякі корисні опції, що дозволяють полегшити процес виконання повторюваних дій: повернення в позицію копання та автоматичне вирівнювання в двох напрямках, а також позиціонування для навісного обладнання.

5. SMART-відвали модернізованої конфігурації

Бульдозерний навісний механізм розроблений спеціально для міні-навантажувачів моделей Cat® 279D, 289D3. Техніка має вигнуту конфігурацію, яка гарантуватиме скочування матеріалу. Разом з тим за рахунок трапецієподібної форми з нахиленими кутовими ножами вдається здійснювати маніпуляції зі зрізання врівень на вертикальних поверхнях при максимальному нахилі відвала.

Відвали Cat® SMART GB 120, GB 124 доступні для всіх моделей лінійки D3. Ширина техніки дорівнює 1990 і 2440 мм, в разі установки опціонних крил - 2150 і 2605 відповідно. Машини мають однаковий кут перекосу 15 градусів, висоту підйому 150 мм і глибину різання 100 мм. Є автономні колеса з самостійним установленням, що забезпечують підтримку профілювання в процесі переміщення вперед або назад.

6. SMART-обладнання: глибина копання майже 3 метри

Екскаваторна техніка Сat® BH 130 SMART, яка може застосовуватися на всіх міні-навантажувачах лінійки D3, сумісна з навішеннями до 3-тонних екскаваторів Cat®. Додаткова система гідравліки гарантує якісну роботу з молотами, захопленнями та іншою технікою.

Опція гідравлічного зсуву в поперечному напрямку дає можливість здійснювати маніпуляції поруч з об'єктами, а встановлені стабілізатори гарантують безпеку в процесі виїмки ґрунту. Екскаваторні системи оснащені вбудованими електрогідравлічними частинами управління, які приводяться в роботу за допомогою джойстиків міні-навантажувача.

Глибина копання у міні-навантажувача з навішуванням BH130 дорівнює 2970 мм, а виліт на рівні ґрунту від пальця конструкції повороту дорівнює 4040 мм.

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин