укр

Про компанію

Демо-показ техніки САТ спільно з ПрАТ «Тернопільський кар'єр»

Демо-показ техніки САТ спільно з ПрАТ «Тернопільський кар'єр»

Компанія “Цеппелін Україна” завжди приділяє особливу увагу багаторічній співпраці з клієнтами. ПрАТ «Тернопільський кар'єр», що належить до провідних компаній України на ринку вапняку і займається розробкою родовищ вапнякового каменю з подальшою його переробкою, один з ключових наших клієнтів. Співпраця з підприємством розпочалася у 2007 році з придбання фронтального навантажувача САТ 966Н, який сьогодні продовжує успішно функціонувати, маючи досить значне напрацювання – більш ніж 50 000 мотогодин.

Така тривала робота з високими показниками продуктивності можлива лише при правильному підході до експлуатації та обслуговування техніки, в першу чергу з боку замовника. Спільні зусилля головного механіка та надійної команди сервісних спеціалістів “Цеппелін Україна” забезпечують тривале збереження працездатності техніки CAT.

На даний момент у ПрАТ «Тернопільський кар'єр» загалом працює 9 одиниць техніки САТ та 2 одиниці SEM, придбаних у “Цеппелін Україна”, - чотири фронтальні навантажувачі 966 моделі, фронтальний навантажувач 980L, два позашляхові самоскиди, один гідравлічний екскаватор CAT 336D2L та екскаватор нового покоління САТ 336. Перші навантажувачі САТ 966Н були придбані у 2007 році, решту техніки закупили за останні 3 роки.

ПрАТ «Тернопільський кар'єр» - компанія з найвищими темпами розвитку у галузі, техніка на виробничих підрозділах працює цілодобово, тож сервісні інженери “Цеппелін Україна” докладають усіх зусиль для забезпечення тривалої працездатності та максимального скорочення простоїв техніки. При обслуговуванні використовуються лише оригінальні комплектуючі, сервісний відділ реагує на виклик впродовж 24 годин, у разі потреби ремонтні роботи виконуються у максимально стислі терміни, що дає змогу уникнути тривалих простоїв, зниження продуктивності та втрати прибутку.

В продовження розвитку співпраці, компанія “Цеппелін Україна” спільно з ПрАТ «Тернопільський кар'єр» планує проведення демо-показу техніки САТ у вересні 2021 року на базі Максимівського цеху. Подія відбуватиметься також під егідою та за сприяння Української асоціації вапняної промисловості. Це буде унікальна подія для вапнякового ринку України, і обов’язково викличе зацікавлення гравців видобувної промисловості, споживачів вапнякової продукції, обслуговуючих організацій. Тож слідкуйте за нашими анонсами!

до всіх новин

інші Новини

21.09.2021

Відмінні риси бурових станків CAT MD6200
дізнатись більше

17.09.2021

Caterpillar представляє дві нові моделі з транспортною шириною 2,5 м
дізнатись більше

16.09.2021

Особливості конструкції самоскидів CAT® 789D
дізнатись більше

14.09.2021

Переваги використання машини для регенерації ґрунту CAT® RM400
дізнатись більше
перейти до всіх новин