укр

Про компанію

Демонстрація техніки Caterpillar в Рокитнянському гранітному кар'єрі

25 травня компанія Цеппелін Україна провела демонстрацію спецтехніки Сaterpillar, де кожен бажаючий зміг познайомитися з можливостями техніки в реальних умовах і оцінити її переваги.


Презентація відбулася в Рокитнянському гранітному кар'єрі, що знаходиться в Київській області недалеко від м. Біла Церква. Захід відвідали понад 100 гостей - представники будівельних компаній, інших кар'єрів і клієнти компанії Цеппелін з різних міст України, а також представники тематичного українського ЗМІ.

   

   

Під час тест-драйву свою техніку також продемонструвала компанія Scania.

Почалася зустріч з офіційного привітання керівництва компанії Цеппелін Україна і Scania, де кожен поділився особливостями представленої техніки, її перевагами і дуже впевненими планами на найближче майбутнє. Також, з привітальним словом виступив генеральний директор Рокитнянського кар'єра Богдан Свинарчук, який відзначив тісну співпрацю з представленими компаніями.


У дуже дружній атмосфері, на неймовірно красивих просторах Рокитнянського кар'єра, учасники зустрічі змогли не тільки побачити величезний потенціал спецтехніки Сaterpillar, а навіть самостійно сісти за кермо.

Бажаючі управляти фронтальним навантажувачем Cat® 950GC брали участь в справжньому змаганні. За свою сміливість і активність, учасники отримали подарунки від Цеппелін Україна. Як коментували учасники змагання: управляти технікою Cat® - суцільне задоволення, дуже легко і зручно для оператора. Це і доводить концепцію простоти і легкості в управлінні технікою Сaterpillar.

   

Однією презентацією зустріч не закінчилася. Гостей чекав чудовий фуршет, приємне спілкування, конкурси та подарунки. Їхали всі задоволені, з обіцянкою довгої співпраці і тільки приємними емоціями. До скорої зустрічі!


Більше фото з демонстрації дивіться у розділі Фотогалерея.

до всіх новин

інші Новини

06.04.2021

Коли кожен на своєму місці!
дізнатись більше

06.04.2021

Огляд особливостей двигуна C32 гусеничного бульдозера D11T
дізнатись більше

01.04.2021

Міцні компоненти особливої конструкції трубоукладальника PL72
дізнатись більше

26.03.2021

Цеппелін Україна – працюємо для Вас!
дізнатись більше
перейти до всіх новин