Про компанію

Детальний огляд перевантажувача Weiler E1250B

Детальний огляд перевантажувача Weiler E1250B

Модель перевантажувача Weiler E1250B перевірене рішення для зниження сегрегації. Запатентована система здвоєних шнеків з чергуванням витків від компанії Weiler встановлює стандарт зниження фрикційної та температурної сегрегації. Весь матеріал змішується в камері перемішування перед видачою на розвантажувальний конвеєр. Завдяки наявності лише одного елеватора і одного конвеєра скорочуються часові інтервали викладки матеріалу на дорожнє полотно і кількість операцій викладки матеріалу, що сприяє підтриманню необхідного температурного режиму для забезпечення неперевершеної якості дорожнього покриття.

Переваги здвоєних шнеків:

 • 1
  Литі шнеки для важких умов роботи (56 см) забезпечують рівномірну подачу матеріалу із самоскида в елеватор при мінімальній сегрегації. Використання малогабаритних та легко замінних компонентів знижує експлуатаційні витрати, а змінна напрямна кромка спрошує прибирання накопленого матеріалу.
 • 2
  Гідравлічна перегородка керує потоком матеріалу, що поступає на елеватор, для забезпечення більш ефективного розвантаження самоскида. Керуючий циліндр не дозволяє перегородці відкриватися більше, ніж в оптимальне положення, без виключення блокування.
Відмінна робота з матеріалом

Швидкість передачі матеріалу з самоскидів на асфальтоукладач є ключовим фактором забезпечення безперервного прокладання дорожнього полотна без контакту з матеріалом.

Новаторські рішення Weiler забезпечують безперебійність зміни самоскидів в цілях безперервності та рівномірності роботи:

 • Підтримання рівномірності роботи забезпечується вібраційним котком з гідравлічним регулювання, яке забезпечує відповідність різним конфігураціям машини. Вбудовані скребки та легкоз’ємні котки забезпечують швидке ТО.
 • Платформа обслуговування з гідравлічним опусканням спрощує видалення невивантаженого залишку матеріалу з самоскида. Хід платформи вмикається одним натисканням кнопки, тим самим час зміни самоскидів зводиться до мінімуму.
 • Функція автоматичного керування циклом приймаючого бункера активується натисканням кнопки і виконує поетапний підйом приймального бункера і перегородки. Швидкість приймання матеріалу залежить від швидкості ланцюга, при зупинці ланцюга настає пауза. При однократному натисканні кнопки цикл завершається, і бункер і перегородка опускаються в робоче положення.
 • Розвантажувальний конвеєр продуктивністю 600 т/год може висуватися на 3,1 м з любої сторони машини для бокового укладання дорожнього покриття. Конвеєр забезпечує можливість підйому прийомного лотка бункера асфальтобетоноукладача, що виключає необхідність в додатковому обладнанні на робочій площадці.
 • Опційний блок підбирача включає в себе плаваючий елеватор з регулюванням тиску, підбирач і регульований очисний скребок. Заміна приймаючого блоку на блок підбирача може бути виконана приблизно за 4 години.
Контроль затрат на експлуатацію

Розроблена інженерами Weiler роз’ємна конструкція провідного валу моделі E1250B з роздільними центральними підшипниками спрощує ТО. Підшипники обладнані потрійним захисним ущільненням, а також захищеними лініями дистанційного змазування, що забезпечує збільшення терміну служби вузла.

Міцні провідні вали виготовляються з цільної заготовки і піддаються всебічній механічній обробці на етапі виготовлення, що знижує утворення тріщин, яке характерне для зварних деталей.

Автоматичний гідравлічний натягувач ланцюга встановлює необхідний натяг ланцюга кожні 40 годин. Правильний і рівномірний натяг ланцюга подовжує термін служби зносних компонентів, а автоматичне функціонування означає, що одним пунктом ручного обслуговування менше.

Для елеватора і конвеєра передбачені приводові двигуни с високим крутним моментом і прямим приводом, що спрощує максимальну ефективність роботи гідравлічної частини при відсутності необхідності використання планетарних редукторів, що швидко виходять з ладу. Система промивання з замкнутим контуром забезпечує теплове розвантаження і збільшує термін служби приводу.

Стійка до зношування зносна пластина з карбідохромовим покриттям під провідним валом конвеєра є стандартним компонентом. Пластини настилу з карбідохромовим покриттям – опційне обладнання конвеєра або конвеєра та елеватора і забезпечує більш тривалий термін служби.

Детальний огляд перевантажувача Weiler E1250B 1
Детальний огляд перевантажувача Weiler E1250B 2
Максимальна ефективність роботи

Комфортні умови роботи оператора є ключовим фактором забезпечення високої продуктивності робочої зміни. Сидіння з високою спинко, легкодоступні органи керування і рухома платформа дають оператору можливість повного контроля роботи перевантажувача E1250B при забезпеченні відмінного огляду. Новаторські рішення в конструкції машини покращують якість роботи і продуктивність бригади:

 • Відмінний огляд. Розташована в передній частині машини платформа оператора обладнана гідравлічним приводом зміщення на 610 мм в будь-якому напрямку, що дає оператору покращений прямий огляд для спілкування з оператором асфальтобетоноукладача, водієм самоскида і працівниками на площадці.
 • Простота доступу. Ергономічні органи керування розташовані в безпосередній близькості від оператора. Платформа оператора з можливістю поперечного зміщення обладнана підвісним сидінням з високою спинко, підігрівом і можливістю зміщення на 357°.
 • Дотримання дистанції. Опційний пристрій вимірювання відстані до асфальтобетоноукладача включає в себе радар, який відстежує задану відстань між перевантажувачем E1250B та асфальтобетоноукладачем і може бути задіяний як в зупиненому там і в рухомому стані.
 • Контроль бункера асфальтобетоноукладача. Опційна система контроля бункера асфальтобетоноукладача має власний звуковий давач, який вимірює рівень матеріалу в приймальному лотку бункера асфальтобетоноукладача шляхом контроля швидкості елеватора і розвантажувального конвеєра.
 • Керування з площадки. Панель керування з двох сторін на рівні площадки забезпечують оператора на площадці можливість повного контролю і керування роботою приймального бункера, елеватора і системи промивання коліс. Панелі мають нахил для спрощення доступу, а кнопки мають підсвітку для покращення оглядовості.
 • Панель керування конвеєром. Панель розташована в задній частини машини і забезпечує повний контроль і керування роботою розвантажувального конвеєра з площадки для спрощення щоденного ТО і контроля приймального лотка бункера асфальтобетоноукладача з площадки.
 • Тент-навішування. Опційне навішування поставляється без вітрового скла і склоочисників. Навішування легко складається за допомогою пневмоциліндрів для зручного транспортування.
 • Світлодіодні вогні. Опційні світлодіодні вогні служать для покращення оглядовості при роботі вночі. Є три варіанти проекторів (з живленням як змінним, так і постійним струмом) в комплекті зі стійками для монтажу.
Підтримка чистоти

Дотримання графіків щоденного, щотижневого та щомісячного ТО, разом з високою якістю деталей та вузлів, а також продуманою конструкцією, допомагає продовжити термін служби перевантажувача.

Компанія Weiler бере на себе зобов'язання спростити виконання щоденних робіт по очищенню. Для цього в машині E1250B використані стратегії проєктування з особливою увагою до легкодоступності:

 • Технологічний люк в повну ширину з гідравлічним приводом забезпечує повноцінний доступ до приймального бункера-відвала, так що бригада має можливість прибирати надлишки матеріалу, що створюють накопичення, особливо в кутах в місці розташування шнека.
 • Відкидна нижня платформа на всю ширину приймального конвеєра спрощує очищення і контроль стану ланцюга, що економить робочий час бригади.
 • Дві дверці з гідравлічним приводом забезпечують доступ до камери перемішування для щоденної очистки компонентів, а також їх перевірки і обслуговування.
 • Нижня платформа подавального конвеєра повної ширини з гідравлічним опусканням спрощує очистку і перевірку ланцюга в цій точці регулярного обслуговування.
 • Два великих дверцята на рівні площадки забезпечують відмінний доступ до двигуна, гідравлічним насосам і радіатору.
 • Опційна система мийки коліс включає в себе форсунки для розпилювання на всі чотири колеса. Частоти мийки програмується і контролюється системою, забезпечуючи безпроблемну роботу протягом всього дня.
 • Опційна система внутрішньої мийки включає в себе розпилювальні форсунки для мийки шнеків, ланцюгів, зірочок і камери перемішування для покращення очищення важкодоступних місць.
до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин