Про компанію

Єдиний в Україні симулятор Сaterpillar для навчання операторів

Єдиний в Україні симулятор Сaterpillar для навчання операторів

Єдиний в Україні: на Інгулецькому ГЗК для навчання використовують симулятор Сaterpillar!

Щоб бути кращим, потрібно бути більш підготовленим. Перший тренажер-симулятор в країні, призначений для навчання та покращення робочих навичок операторів самоскидів для гірничовидобувної галузі від Сaterpillar, почав свою роботу на Інгулецькому гірничо-збагачувальному комбінаті. Тренажер дозволяє в найкоротші терміни, без використання паливно-мастильних матеріалів і ресурсу техніки, в абсолютній безпеці та без ризику пошкодження машини, підготувати операторів самоскидів та навчити їх ефективному й безпечному водінню, заощадивши підприємству мільйони гривень. А також підготувати операторів до нового етапу розвитку гірничовидобувної галузі - впровадженню технологій «цифрового кар'єра» та автономного водіння техніки. Адже головна цінність - людина, її час, безпека, здоров'я.

«На Інгулецькому ГЗК працює 27 одиниць техніки Сaterpillar. Це самоскиди, колісні та гусеничні бульдозери, навантажувачі. І важливо, щоб оператори могли повністю використовувати можливості сучасних машин. Для цього на комбінаті існують різні навчальні програми. А завдяки симулятору Сaterpillar заняття будуть більш інтерактивними. Курс - розробка виробника техніки. У ньому враховано специфіку машин», - відмітив генеральний директор Інгулецького ГЗК компанії Метінвест Олександр Герасимчук.

Головна цінність нового обладнання - воно показує помилки відразу, а не коли вони перетворюються на дорогий ремонт. Як показала практика, навіть кращі оператори мають навички, які знижують ефективність роботи. Олег Гартман - тренер-інструктор Цеппелін Україна показав симулятор в роботі й дав можливість бажаючим перевірити свої компетенції.

Єдиний в Україні симулятор Сaterpillar для навчання операторів – слайд 1
Єдиний в Україні симулятор Сaterpillar для навчання операторів – слайд 2
Єдиний в Україні симулятор Сaterpillar для навчання операторів – слайд 3

«Компанію Цеппелін з Інгулецьким ГЗК пов'язує багаторічне партнерство. Ми не тільки поставляємо техніку, а й пропонуємо проєкти постійного поліпшення. Даний симулятор є одним з інструментів підвищення ефективності та зниження витрат пального при використанні автомобілів великої вантажопідйомності. А це є одним з основних інструментів зменшення витрат на видобуток гірської маси. Також майстерність оператора дуже важлива, щоб забезпечити мінімальні простої, знизити витрати на ремонт. Ці показники в результаті дозволять підвищити продуктивність і зменшити кількість обладнання, що використовується в кар'єрі», - підкреслив керівник відділу гірської техніки Цеппелін Україна Володимир Омеляновський.

В автопарку ІнГЗК - 12 самоскидів Сaterpillar. Навчання на новому симуляторі пройдуть всі водії, а так само підмінні оператори. Тренажер призначений як для досвідчених водіїв, так і новачків, які тільки знайомляться з технікою.

«Від кваліфікації водія та оператора залежить багато чого. В першу чергу особиста і колективна безпека, а також збереження техніки, на якій він працює. У нас багато водіїв, які гідно себе зарекомендували. Це Геннадій Сербін, Олександр Любиченко. В кінці минулого року вони побували в навчально-демонстраційному центрі Caterpillar в Малазі, де ще більше відточили свої навички. Вони приїхали туди підготовленими водіями. І побачили свої помилки. Тепер отриманим досвідом діляться з колегами, оскільки люди, навички, кваліфікація - це безцінний внесок у наше виробництво», - розповів начальник цеху технологічного автотранспорту Інгулецького ГЗК компанії Метінвест Віктор Мірошниченко.

На ІнГЗК відзначають, що навчання співробітників на симуляторі нового покоління дозволить значно підвищити безпеку виконання робіт. А разом з цим збільшити продуктивність роботи самоскидів, максимально використовувати можливості техніки.

до всіх новин

інші Новини

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше

30.12.2022

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
дізнатись більше

24.12.2022

Вітаємо з Різдвом Христовим!
дізнатись більше
перейти до всіх новин