укр

Про компанію

Два нових Сat® D9R вже в роботі на Центральному ГЗК в Глеєватському та Петровському кар'єрах!

Два нових Сat® D9R вже в роботі на Центральному ГЗК в Глеєватському та Петровському кар'єрах!

Спільними зусиллями Цеппелін Україна та Метінвест два нових бульдозера Сat® D9R було запущено в роботу на Центральному ГЗК в Глеєватському та Петровському кар'єрах!

Бульдозер Сat® D9R призначений для важких умов роботи. Машина відрізняється традиційною для бульдозерів Cat® надійністю і низькими експлуатаційними витратами. Двигун 3408C з механічним управлінням забезпечує легкість технічного обслуговування. 18-літровий двигун створює великий запас крутного моменту, що забезпечує ефективне переміщення вантажів великої маси.

  • Головна рама D9R розрахована на високі ударні навантаження і скручуючі зусилля, що виникають при використанні відвалу і розпушувача у важких умовах експлуатації.
  • Система контролю забезпечує постійне надання оператору інформації про стан машини і реєструє дані про роботу машини, що дозволяє швидко діагностувати проблеми.
  • Кріплення стабілізатора відвалу Tag-Link присуває відвал до бульдозера, що забезпечує виняткову маневреність, збалансованість машини і проникаючу здатність відвалу.

Бажаємо нашому клієнту Метінвест довгої та продуктивної роботи з новою технікою та з нетерпінням чекаємо на подальшу співпрацю!

image
image
до всіх новин

інші Новини

06.04.2021

Коли кожен на своєму місці!
дізнатись більше

06.04.2021

Огляд особливостей двигуна C32 гусеничного бульдозера D11T
дізнатись більше

01.04.2021

Міцні компоненти особливої конструкції трубоукладальника PL72
дізнатись більше

26.03.2021

Цеппелін Україна – працюємо для Вас!
дізнатись більше
перейти до всіх новин