Про компанію

Дві нові моделі перевантажувачів від Caterpillar - МН3049 і МН3059

Ринок спецтехніки поповнився двома новими моделями перевантажувачів виробництва компанії Caterpillar - МН3059 і МН3049 з експлуатаційною масою 58,96 т. і 50,35 т. відповідно. Обидві машини мають колісне виконання ходової частини і прекрасно поєднують у собі переваги, традиційно властиві техніці Cat. Надійна і міцна силова конструкція в поєднанні з потужною гідравлічною системою і високими показниками паливної ефективності, дозволяє новим перевантажувачі демонструвати високий рівень продуктивності робіт при винятковій безпеки і простоті обслуговування.В якості силового агрегату обидва перевантажувача використовують дизельний двигун САТ С9 Acert c робочим об'ємом 8,8 л, що дозволяє досягти розрахункової потужності 300 і 325 кінських сил, відповідно для моделей МН 3049 і МН3059. Електронна система керування подачею пального до насос-форсунок і можливість механічного регулювання потоку повітря, що нагнітається забезпечують оптимальну роботу двигуна у всьому діапазоні робочих режимів при мінімальному споживанні палива.

Гідравлічна система обох моделей має два незалежних робочих насоса з регульованим приводом. Це дозволяє з високою точністю управляти подачею гідравлічного масла і розвивати в системі точне робочий тиск необхідне для поточного режиму роботи. В результаті перевантажувачі відрізняються високим відгуком гідросистеми, плавністю і точністю роботи при економічному споживанні палива.Конструкція силових елементів перевантажувачів виконана таким чином, щоб зменшити кількість зварних з'єднань, а наявна зварювання виконана суцільними швами і відрізняється високою міцністю і надійністю. Спеціальне виконання силової рами рівномірно розподіляє навантаження по всіх конструкції, що знижує концентрацію високих напруг в найбільш навантажених вузлах машин.

Кабіна оператора оснащена підйомним гідромеханізмом з ексклюзивною функцією «вхід/вихід з рівня землі». Це не тільки дозволяє вибрати найбільш підходяще положення для кращого огляду робочої зони, а й значною мірою підвищує безпеку виконання робіт. Максимальна висота підйому кабіни оператора для моделі МН3049 становить 5,7 м, а для більш потужної моделі МН3059 - 7,2 м. При цьому повний цикл (підйом-опускання) займає всього 26 секунд. Конструкція кабіни передбачає наявність захисту від падаючих об'єктів (FOGS).

Більш детальна інформація про лінійку будівельної продукції представлена в розділі Будівельна техніка.
до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

28.04.2022

Цеппелін Україна продовжує здійснювати сервісне обслуговування техніки Cat®
дізнатись більше
перейти до всіх новин